Володимир-Волинська міськрайонна філія Волинського центру зайнятості

Дата: 17.11.2021 16:02

З нагоди міжнародного Дня студентів фахівці відділу активної підтримки безробітних  Володимир-Волинської  міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості  провели вебінар для студентів Володимир-Волинського ЦПО .

Під час спілкування онлайн учасники  ознайомилися з особливостями ринку праці та перспективами адаптації на ньому молодого фахівця. Розглянули найважливіші для успішного працевлаштування  уміння: використання  джерел інформації про вакансії , складання резюме , підготовка до співбесіди, адаптація на робочому місці.

Окрему увагу приділили використанню інноваційних технологій в пошуку роботи. Студентам  презентували сайт  Державної служби зайнятості та його можливості , зокрема послуги платформи з  профорієнтації  з метою  створення особистого профілю для побудови стратегії успішної професійної самореалізації. Також учасникам надали рекомендації щодо створення ефективного резюме за допомогою інтернет  ресурсів та поради щодо його використання для успішного працевлаштування.

У невимушеній атмосфері швидко сплинув час, відведений на вебінар. Його учасники отримали  не тільки позитивні емоції, але і навики для вдалої побудови професійної кар’єри.