Шановні жителі громади!

Дата: 17.12.2021 12:51

З метою організації захисту населення в сучасних умовах використовуються захисні споруди цивільного захисту (сховища, протирадіаційні укриття), а також найпростіші укриття. Якщо захисна споруда відсутня в районі розміщення будинку згідно з переліком, то необхідно використовувати для укриття підвальне приміщення будинку в якому проживаєте, а у разі його відсутності, укриватись в підвальному приміщенні сусіднього або найближчого до вас будинку.

Перелік захисних споруд, які знаходяться на території  Устилузької територіальної громади:

1. Найпростіше укриття м.Устилуг, вул.Левінцова,12 - Пожежне депо;
  2. Сховище м.Устилуг, вул.Богдана Хмельницького,6 – Устилузький заклад дошкільної освіти Устилузької міської ради;
  3. Сховище с.Пятидні, вул.Шкільна,1- П’ятиднівська гімназія Устилузької міської ради.