Щодо грошової застави на місцевих виборах

Центральна виборча комісія України визначила розмір грошової застави на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. Повідомляємо вам, що відповідно до постанови №208 від 30 серпня 2020 року «Про початок виборчого процесу місцевих виборів 25 жовтня 2020 року»:

• Розмір грошової застави на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року для кандидата у депутати Устилузької міської ради становить 1000 (одну тисячу) гривень (додаток №3 до постанови №208 від 30 серпня 2020 року).
  • Розмір грошової застави на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року для кандидата на посаду Устилузького міського голови  становить 5000 (п’ять тисяч) гривень (додаток №4 до постанови №208 від 30 серпня 2020 року).

Просимо звернути увагу, що у разі прийняття  ТВК рішення про відмову в реєстрації всіх кандидатів у депутати та/або кандидата на посаду голови, висунутих організацією партії або шляхом самовисування, внесена грошова застава у п’ятиденний строк після прийняття такого рішення повертається на рахунок організації партії або на рахунок, вказаний у заяві, поданій до відповідної ВК особою, висунутою шляхом самовисування (ч.4. ст.225 Кодексу).

У разі надходження на спеціальний рахунок ТВК для внесення грошової застави коштів у меншому розмірі, ніж визначено, та/або коштів, які внесені із порушенням вимог, такі кошти поверненню не підлягають та у восьмиденний строк після закінчення строку реєстрації кандидатів перераховуються до бюджету відповідної громади (ч.4. ст.225 Кодексу).