Загальна інформація про відділ

ФАРІОН

Оксана Миколаївна

0930295570

Старший інспектор, фахівець з публічних закупівель

ГУМЕНЮК

Наталя Олексіївна

0334293448

Графік роботи відділу юридичного та кадрового забезпечення, супроводження публічних закупівель

Дні тижня

Графік роботи

Обідня перерва

понеділок - четвер

13:00 -  14:00

п’ятниця

субота і неділя

вихідні дні

Метою Відділу є забезпечення роботи Устилузької міської ради, виконавчого комітету та її виконавчих органів на підставі, в межах повноважень і в спосіб, передбачений Конституцією та законами України.

Основним завданням Відділу є: організація та координація правової (юридичної) роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання і виконання вимог нормативних актів Устилузькою міською радою, виконавчим комітетом та її виконавчими органами, також їх керівниками і працівниками в ході виконання покладених на них завдань та функціональних обов’язків; реалізація державної політики у сфері служби в органах місцевого самоврядування та з питань кадрової роботи; організація та проведення публічних закупівель Устилузької міської ради.

Відділ при виконанні покладених на нього функцій взаємодіє з органами виконавчої влади, іншими відділами міської ради, депутатами, постійними комісіями, тимчасовими контрольними комісіями та іншими органами, утвореними міською радою, підприємствами, установами, організаціями, об’єднаннями громадян.