Гра про Полісся

11 Лютого, 2022 р., 12:12
Посилання до додатку "Гра Полісся" https://www.gameofpolesie.com/app/android.apk
12 Січня, 2021 р., 15:36
Проект під назвою "Гра про Полісся" Гра "Полісся" реалізується в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 Проект реалізований на підставі Угоди про грант NoPLBU.01.02.00-06-0914 / 19-00 від 09.12.2019. Керівником проекту "Гра про Полісся" є комуна Людвіна, а партнером - місто Устилуг - Україна Тематична мета: Спадщина Пріоритет 1.1 Популяризація місцевої культури та збереження історичної спадщини Термін реалізації проекту: 18 місяців (до 31 серпня 2021 р.) Мета проекту: Основною метою проекту є покращення використання потенціалу природної спадщини комуни Людвін (Польща) та міста Устилуг (Україна) Бюджет проекту: Загальна вартість проекту: 66 805,15 євро (включаючи комуну Людвіна: 49 170,20 євро) Співфінансування: 58 494,58 євро (включаючи комуну Людвін: 43 053,42 євро) Власний внесок: 8 310,57 євро (включаючи комуну Людвін: 6 116,78 євро) Заплановані заходи в рамках проекту: Основним продуктом проекту буде Поліська гра, що поєднує в собі настільну гру з грою LARP, що проводиться на Поліссі, в комуні Людвін та місті Устилуг. Проект включає наступні заходи: Гра з логотипом "Полісся" - двомовна настільна гра та гра LARP із взаємодіями - онлайн настільна гра - транскордонна подія - онлайн-турнір Ігрові сценарії - он-лайн навчання в галузі маркетингу природної спадщини - вивчення областей спадщини TBRWP, передбачених іграми Рекламна кампанія - рекламні матеріали Полісся є спільною польською та українською природною спадщиною, і тому транскордонне співробітництво в рамках проекту має на меті пропагувати як польські, так і українські природні цінності. Через необхідність внесення змін, пов’язаних з пандемією COVID-19, при реалізації проекту під назвою "Гра Полісся" 22 жовтня було підписано додаток до угоди про фінансування проекту.