Володимир-Волинська міськрайонна філія Волинського обласного центру зайнятості

Державна служба зайнятості – централізована система державних установ, діяльність якої спрямовується та координується Міністерством соціальної політики України.

Державна служба зайнятості створена в грудні 1990 року на підставі постанови Кабінету Міністрів Української РСР від 21.12.1990 № 381 «Про створення державної служби зайнятості в Українській РСР» шляхом перебудови діючої на той час служби працевлаштування на спеціалізовану службу, до завдань якої належить забезпечення комплексного вирішення питань, пов'язаних з регулюванням зайнятості населення, професійною орієнтацією, працевлаштуванням, соціальною підтримкою тимчасово непрацюючих громадян.

Основним законодавчим актом, який регулює діяльність державної служби зайнятості, став Закон України «Про зайнятість населення» (№ 803-ХІІ від 01.03.1991). Цей закон визначив соціальні гарантії з боку держави в реалізації громадянами права на працю та основні засади діяльності державної служби зайнятості.

З 1 січня 2001 року у зв’язку з набранням чинності Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» (№ 1533-ІІІ від 02.03.2000) та створенням Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття функції виконавчої дирекції Фонду покладені на державну службу зайнятості. Управління Фондом здійснюється на паритетній основі представниками державної сторони, застрахованих осіб та роботодавців.

На сьогодні державна служба зайнятості є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи, вона на безоплатній основі надає послуги із пошуку підходящої роботи та підбору персоналу, послуги з державного соціального страхування на випадок безробіття, а також  здійснює виплату матеріального забезпечення у зв'язку з тимчасовою втратою роботи.

Головними завданнями державної служби зайнятості на сучасному етапі є:

- розвиток активних програм сприяння зайнятості населення;

- підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці;

- адресна допомога у працевлаштуванні соціально незахищених категорій населення;

- запровадження нових партнерських відносин з роботодавцями, стимулювання їх до створення нових робочих місць.

Сьогодні державна служба зайнятості – це структура, яка об’єднує 583 центри зайнятості по всій Україні. Всі відділення Служби працюють за єдиною схемою надання послуг. Клієнти можуть звернутися до будь-якого центру зайнятості та отримати всі передбачені законодавством соціальні послуги, пов’язані з працевлаштуванням. У службі зайнятості створена уніфікована оперативна база вакансій, шукачів роботи та можливостей проходження професійного навчання по всій країні. Це дозволяє розширити зону пошуку роботи для безробітних не тільки в межах району чи області, а й держави в цілому.

Служба зайнятості постійно модернізується та розвивається, дбає про постійне вдосконалення соціального захисту українських громадян від безробіття.

Основні завдання

1. Реалізація державної політики у сфері зайнятості населення та трудової міграції.
  2. Сприяння громадянам у підборі підходящої роботи та надання роботодавцям послуг з добору працівників.
  3. Підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці.
  4. Залучення безробітних до тимчасової зайнятості (до громадських та інших робіт тимчасового характеру).
  5. Підтримка безробітних в організації підприємницької діяльності.

Контактні дані

Адреса:
44700, м. Володимир-Волинський, вул. Коперніка, 5
Тел. (03342) 2 05 26

11 Жовтня, 2021 р., 16:42
         Сьогодні фахівці з профорієнтації  Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості відвідали гімназію с. Верба з мобільним центром профорієнтації та зустрілися з  учнями  8-9 класів.
28 Вересня, 2021 р., 12:02
У Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості в рамках проекту «Школа безпеки і порядку» провідний фахівець Володимир-Волинського МРВ УДСНС України у Волинській області Мілінчук Давид Володимирович ознайомив присутніх з правилами поведінки з вогнем.
15 Вересня, 2021 р., 15:41
Фахівці з профорієнтації Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості провели профорієнтаційний квест «Твоє професійне рішення» для учнів 11 класу Володимир-Волинської ЗОШ №5 імені Анатолія Кореневського.
16 Серпня, 2021 р., 14:46
22 Червня, 2021 р., 12:08
Продовжуємо профорієнтаційну роботу з дітками, які відпочивають у пришкільних таборах. Сьогодні знайомитись із світом професій до Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості завітали учні Володимир-Волинської гімназії ім. О. Цинкаловського.
24 Травня, 2021 р., 16:10
Фахівці з профорієнтації Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості провели зустрічі з учнями шкіл Гайки, Ставки, Овлочин Оваднівської ТГ.
16 Квітня, 2021 р., 15:44
З метою ознайомлення школярів із світом професій, фахівці з профорієнтації Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру провели профорієнтаційний захід для учнів с. Сусваль.
16 Квітня, 2021 р., 15:37
Сьогодні фахівці відділу активної підтримки безробітних Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центу зайнятості Марія Кротюк та Оксана Тихнюк спільно з представником Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Степаном Слащуком провели заходи для мешканців Оваднівської територіальної громади.
15 Квітня, 2021 р., 15:34
З метою інформаційно-роз’яснювальної роботи та недопущення типових помилок роботодавцями 15 квітня 2021 року у приміщенні Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості було проведено бліц-навчання на тему: «Легалізація праці у галузі торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування, діяльності готелів та ресторанів».