Устилузька громада

Волинська область Володимирський район

Відділ освіти, культури. молоді та спорту

ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УСТИЛУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Керівник відділу - Головенко Ірина Петрівна

Тел. (03342) 93-4-48, E-mail: osvkmsustylugmr@gmail.соm

       Відділ освіти, культури, молоді та спорту Устилузької міської ради  є виконавчим органом міської ради, утворений Устилузькою міською радою .

Відділ є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунки в органах Державної казначейської служби, печатку із зображенням Державного Герба України і своїм найменуванням та кодом ЄДРПОУ, бланки зі своїм повним найменуванням.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Устилузької міської є підзвітним та підконтрольним міському голові, міській раді, підпорядкований її виконавчому комітету.

Відділ утримується за рахунок коштів місцевого бюджету.

         Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Європейською хартією місцевого самоврядування, іншими міжнародними договорами та правовими актами, ратифікованими Верховною Радою України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про фізичну культуру і спорт», «Про культуру», «Про бібліотеки та бібліотечну справу» та іншими законами України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, постановами Верховної Ради України, актами Президента України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, профільних міністерств, рішеннями міської ради, виконавчого комітету міської ради, розпорядженнями та дорученнями міського голови, регламентом роботи міської ради та цим Положенням.

        Метою Відділу є створення умов для розвитку особистості і творчої самореалізації кожного громадянина через систему багатопрофільної, різнорівневої дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти, забезпечення доступності освіти для всіх, хто її потребує, забезпечення реалізації місцевої та державної політик з питань дітей, молоді та спорту, культури через мережу комунальних підприємств, установ і закладів для задоволення потреб та інтересів мешканців Устилузької міської територіальної громади.

      Основні завдання Відділу:

- реалізація пріоритетів державної політики у сферах освіти, культури, молоді та спорту.

- створення рівних та доступних умов для здобуття громадянами дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти, надання населенню якісних послуг в сфері освіти, культури і спорту.

- забезпечення розвитку напрямів фізичної культури і спорту та створення умов для занять фізкультурою та спортом максимально широкого кола мешканців громади.

- аналіз стану освіти в громаді, прогнозування розвитку загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, удосконалення мережі відповідних закладів освіти незалежно від типів і форм власності згідно з освітніми потребами громадян;

- розробка та організація виконання програм у сфері освіти, культури, молоді та спорту;

- забезпечення моніторингу рішень у сфері освіти, культури, молоді та спорту, науково-методичної діяльності;

- оперативне забезпечення дотриманням законодавства в галузі освіти, Державного стандарту загальної середньої освіти та вимог Базового компонента дошкільної освіти відповідними закладами освіти усіх типів і форм власності, розташованими на території громади;

- забезпечення соціального захисту, охорони життя, здоров'я та захисту прав учасників освітнього процесу в закладах і установах освіти;

 

30 Травня, 2024 р., 11:39
29 травня 2024 року в залі засідань Устилузької міської ради відбулася церемонія нагородження переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів, спортивних змагань у 2023/2024 навчальному році та педагогічних працівників, які їх підготували, а також  педагогів-переможців обласних конкурсів.
08 Квітня, 2024 р., 15:49
4 квітня 2024 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти, культури  молоді та спорту Устилузької міської ради.  
22 Грудня, 2023 р., 11:56
У такий нелегкий для країни час ми не повинні втрачати віру у щось світле, казкове. Саме тому з наближенням Різдвяно-новорічних днів вихованці Устилузького ЗДО та учні Устилузького ліцею виявили бажання долучитися до створення святкової атмосфери та виготовили власними руками прикраси для оздоблення головної ялинки міста Устилуг.
22 Грудня, 2023 р., 11:51
Свята наближаються, про що  красномовно нагадує виставка новорічних композицій, виготовлених школярами нашої громади.
21 Листопада, 2023 р., 09:57
Сьогодні, 21 листопада 2023 року, Україна відзначає 10-у річницю Революції Гідності та 19-у річницю Помаранчевої революції.
03 Листопада, 2023 р., 11:10
19 жовтня 2023 року в м. Києві відбулась презентація посібника «Як впровадити програму стажування для молоді?» (далі – Посібник), який розробила команда Міжнародний республіканський інститут «IRI Ukraine» на основі практичного досвіду впровадження пілотних програм стажування у громадах в межах програми USAID «Мріємо та діємо».
05 Жовтня, 2023 р., 12:04
Відповідно до листа Міністерства молоді та спорту від 25.09.2023 № 1526/07/2-23 щодо проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України у 2023 році,  пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2015 року №1045 (із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 461 від 06.06.2018) «Про затвердження Порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України» та наказу Міністерства молоді та спорту від 04.10.2018 № 4607 «Про затвердження тестів і нормативів для осіб, щорічне оцінювання фізичної підготовленості яких проводиться на добровільних засадах, Інструкції про організацію його проведення та форми Звіту про результати його проведення» Устилузька міська рада закликає та надає можливість мешканцям Устилузької міської територіальної громади, які мають бажання, пройти тестування.
04 Липня, 2023 р., 11:43
У 2018 році Міністерство молоді та спорту України спільно з партнерськими організаціями з метою активізації участі молоді у процесах реформування та творення держави ініціювали національну програму особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець».
19 Червня, 2023 р., 14:59
         З метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності органу місцевого самоврядування, врахування думки мешканців Стенжаричівського старостинського округу під час прийняття рішень для Устилузької територіальної громади, були проведені консультації з громадськістю шляхом громадського обговорення (слухання) проекту рішення  «Про перепрофілювання (зміну типу) та зміну назви комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Стенжаричі Устилузької міської ради Волинської області».           

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Громадська оцінка робіт, що надійшли на конкурс з визначення кращого логотипу Устилузької громади

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь