Відділ освіти, культури. молоді та спорту

28 Грудня, 2021 р., 15:08
Ось і добігає до кінця 2021 рік, а з ним і І семестр навчання у закладах загальної середньої освіти.
06 Грудня, 2021 р., 12:40
           На початку грудня в м. Устилуг завершили облаштування нового спортивного майданчика  для реалізації соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» в рамках президентської програми “Здорова країна”, спрямованого на організацію оздоровчої рухової активності громадян.
06 Грудня, 2021 р., 10:07
        2 грудня 2021 року педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти Устилузької МТГ у рамках проєкту «Ноутбук кожному вчителю» надійшло  36 ноутбуків для забезпечення навчального процесу в закладах загальної середньої освіти, організації дистанційного навчання, інших форм здобуття загальної середньої освіти з використанням комп’ютерних  технологій.
02 Листопада, 2021 р., 13:08
Аматорському колективу «Сузір’я» з міста Устилуг  випала нагода представити художню самодіяльність Устилузької громади на  пісенному конкурсі «З любов’ю до життя», що проходив дистанційно у  Києві за сприяння Міністерства соціальної політики України та Благодійної організації «Благодійний фонд «Дніпровський» .
02 Листопада, 2021 р., 09:45
        З 1 листопада, в Україні розпочалась масштабна кампанія «Місяць цифрової грамотності», яка триватиме до 30 листопада 2021 року.
27 Вересня, 2021 р., 15:44
  Від 01.10.2021 по 25.10.2021 буде проводитися щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення. З деталями можна ознайомитися нижче, хто має бажання протестуватися,звертайтеся за тел.0938083137
27 Вересня, 2021 р., 14:41
26-го вересня відбувся 14-й щорічний фестиваль традиційної культури «Український коровай-сузір’я». Цьогоріч він об’єднав 11 громад Володимир-Волинського району.