Устилузька громада

Волинська область Володимирський район

Відділ освіти, культури. молоді та спорту

ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УСТИЛУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Керівник відділу - Головенко Ірина Петрівна

Тел. (03342) 93-4-48, E-mail: osvkmsustylugmr@gmail.соm

       Відділ освіти, культури, молоді та спорту Устилузької міської ради  є виконавчим органом міської ради, утворений Устилузькою міською радою .

Відділ є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунки в органах Державної казначейської служби, печатку із зображенням Державного Герба України і своїм найменуванням та кодом ЄДРПОУ, бланки зі своїм повним найменуванням.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Устилузької міської є підзвітним та підконтрольним міському голові, міській раді, підпорядкований її виконавчому комітету.

Відділ утримується за рахунок коштів місцевого бюджету.

         Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Європейською хартією місцевого самоврядування, іншими міжнародними договорами та правовими актами, ратифікованими Верховною Радою України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про фізичну культуру і спорт», «Про культуру», «Про бібліотеки та бібліотечну справу» та іншими законами України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, постановами Верховної Ради України, актами Президента України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, профільних міністерств, рішеннями міської ради, виконавчого комітету міської ради, розпорядженнями та дорученнями міського голови, регламентом роботи міської ради та цим Положенням.

        Метою Відділу є створення умов для розвитку особистості і творчої самореалізації кожного громадянина через систему багатопрофільної, різнорівневої дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти, забезпечення доступності освіти для всіх, хто її потребує, забезпечення реалізації місцевої та державної політик з питань дітей, молоді та спорту, культури через мережу комунальних підприємств, установ і закладів для задоволення потреб та інтересів мешканців Устилузької міської територіальної громади.

      Основні завдання Відділу:

- реалізація пріоритетів державної політики у сферах освіти, культури, молоді та спорту.

- створення рівних та доступних умов для здобуття громадянами дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти, надання населенню якісних послуг в сфері освіти, культури і спорту.

- забезпечення розвитку напрямів фізичної культури і спорту та створення умов для занять фізкультурою та спортом максимально широкого кола мешканців громади.

- аналіз стану освіти в громаді, прогнозування розвитку загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, удосконалення мережі відповідних закладів освіти незалежно від типів і форм власності згідно з освітніми потребами громадян;

- розробка та організація виконання програм у сфері освіти, культури, молоді та спорту;

- забезпечення моніторингу рішень у сфері освіти, культури, молоді та спорту, науково-методичної діяльності;

- оперативне забезпечення дотриманням законодавства в галузі освіти, Державного стандарту загальної середньої освіти та вимог Базового компонента дошкільної освіти відповідними закладами освіти усіх типів і форм власності, розташованими на території громади;

- забезпечення соціального захисту, охорони життя, здоров'я та захисту прав учасників освітнього процесу в закладах і установах освіти;

 

23 Березня, 2023 р., 12:09
Устилузький ліцей та П’ятиднівська гімназія отримали по 1 наборові «Школа в коробці» від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в межах проєкту «Спільно до навчання». До набору входять: канцелярські набори (зошити, ручки, кольорові олівці, кольоровий папір, ножиці, лінійки); крейда та допоміжне приладдя для дошки; спеціальна фарба, яка перетворює будь-яку поверхню на дошку для крейди; роздатковий матеріал та приладдя для вчителя (таблиці, абетки, надувні глобуси).
 
13 Березня, 2023 р., 16:30
Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників
03 Січня, 2023 р., 16:41
У межах реалізації Національної стратегії із створення безбар'єрного простору в Україні на період до 2030 року, схваленої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року №366-р, на платформі "Prometheus" розміщено новий освітній курс "Життєстійкість молоді в умовах криз":
30 Грудня, 2022 р., 11:06
У грудні серед закладів загальної середньої та дошкільної освіти було проведено акцію «Бути Миколаєм легко», метою якої було виготовлення власними руками ялинкових та новорічних прикрас для прихорошення своїх закладів, населених пунктів та створення святкового настрою.
19 Грудня, 2022 р., 15:58
Діти загиблих Захисників та Захисниць України візьмуть участь у навчальній програмі в Канаді
16 Грудня, 2022 р., 15:29
  Національним банком України з серпня по жовтень проводилася Всеукраїнська благодійна акція «Смілива гривня». Мета акції – зібрати кошти на допомогу Збройним Силам України та дати можливість українцям зробити свій внесок у перемогу, адже навіть найменша пожертва є важливою для наближення нашої перемоги у боротьбі з ворогом за незалежність і цілісність України. Також організатори хотіли підтримати патріотичний дух українців та поширити культуру благодійності, особливо серед дітей та молоді.   У рамках заходу проходив збір монет номіналами 10, 50 копійок, а також 1, 2, 5 та 10 гривень (також приймали монети номіналом 25 копійок, що вийшли із обігу). П’ятиднівська гімназія взяла участь у «Сміливій гривні», школярами було зібрано та передано у Нацбанк 826 грн монетами.   Приємно поділитися із громадою Грамотою Національного банку України, якою нагороджено П’ятиднівську гімназію за активну участь в у зборі коштів на підтримку Збройних Сил України.  
13 Грудня, 2022 р., 15:53
Вітаємо з перемогою в обласній акції з вивчення власного родоводу «Без сім’ї і свого роду – нема нації, народу»  Цюпака Данила, учня  4  класу Устилузького ліцею, з  роботою  «Я виросту гідним сином, ТАТУ» .
12 Серпня, 2022 р., 15:43
Головною метою Конкурсу є створення художніх, декоративно-ужиткових, вокальних, хореографічних, сценічних та інших творчих проєктів. Брати участь у заході можуть як діти, молодь, так і дорослі.
27 Червня, 2022 р., 16:34
27 червня 2022 року відбулась нарада директорів закладів освіти за участі міського голови Віктора Поліщука, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Ірини Головенко, головного бухгалтера відділу освіти, культури, молоді та спорту Олени Данилюк. На нараді було розглянуто питання щодо підготовки до нового навчального року та опалювального сезону в умовах воєнного стану, рекомендації щодо організації укриття в об’єктах  фонду захисних споруд цивільного захисту персоналу та дітей (учнів, студентів) закладів освіти, новини законодавства у сфері освіти тощо.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Громадська оцінка робіт, що надійшли на конкурс з визначення кращого логотипу Устилузької громади

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь