Устилузька громада

Волинська область Володимирський район

Відділ освіти, культури. молоді та спорту

ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УСТИЛУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Керівник відділу - Головенко Ірина Петрівна

Тел. (03342) 93-4-48, E-mail: osvkmsustylugmr@gmail.соm

       Відділ освіти, культури, молоді та спорту Устилузької міської ради  є виконавчим органом міської ради, утворений Устилузькою міською радою .

Відділ є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунки в органах Державної казначейської служби, печатку із зображенням Державного Герба України і своїм найменуванням та кодом ЄДРПОУ, бланки зі своїм повним найменуванням.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Устилузької міської є підзвітним та підконтрольним міському голові, міській раді, підпорядкований її виконавчому комітету.

Відділ утримується за рахунок коштів місцевого бюджету.

         Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Європейською хартією місцевого самоврядування, іншими міжнародними договорами та правовими актами, ратифікованими Верховною Радою України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про фізичну культуру і спорт», «Про культуру», «Про бібліотеки та бібліотечну справу» та іншими законами України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, постановами Верховної Ради України, актами Президента України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, профільних міністерств, рішеннями міської ради, виконавчого комітету міської ради, розпорядженнями та дорученнями міського голови, регламентом роботи міської ради та цим Положенням.

        Метою Відділу є створення умов для розвитку особистості і творчої самореалізації кожного громадянина через систему багатопрофільної, різнорівневої дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти, забезпечення доступності освіти для всіх, хто її потребує, забезпечення реалізації місцевої та державної політик з питань дітей, молоді та спорту, культури через мережу комунальних підприємств, установ і закладів для задоволення потреб та інтересів мешканців Устилузької міської територіальної громади.

      Основні завдання Відділу:

- реалізація пріоритетів державної політики у сферах освіти, культури, молоді та спорту.

- створення рівних та доступних умов для здобуття громадянами дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти, надання населенню якісних послуг в сфері освіти, культури і спорту.

- забезпечення розвитку напрямів фізичної культури і спорту та створення умов для занять фізкультурою та спортом максимально широкого кола мешканців громади.

- аналіз стану освіти в громаді, прогнозування розвитку загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, удосконалення мережі відповідних закладів освіти незалежно від типів і форм власності згідно з освітніми потребами громадян;

- розробка та організація виконання програм у сфері освіти, культури, молоді та спорту;

- забезпечення моніторингу рішень у сфері освіти, культури, молоді та спорту, науково-методичної діяльності;

- оперативне забезпечення дотриманням законодавства в галузі освіти, Державного стандарту загальної середньої освіти та вимог Базового компонента дошкільної освіти відповідними закладами освіти усіх типів і форм власності, розташованими на території громади;

- забезпечення соціального захисту, охорони життя, здоров'я та захисту прав учасників освітнього процесу в закладах і установах освіти;

 

04 Липня, 2023 р., 11:43
У 2018 році Міністерство молоді та спорту України спільно з партнерськими організаціями з метою активізації участі молоді у процесах реформування та творення держави ініціювали національну програму особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець».
 
19 Червня, 2023 р., 14:59
         З метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності органу місцевого самоврядування, врахування думки мешканців Стенжаричівського старостинського округу під час прийняття рішень для Устилузької територіальної громади, були проведені консультації з громадськістю шляхом громадського обговорення (слухання) проекту рішення  «Про перепрофілювання (зміну типу) та зміну назви комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Стенжаричі Устилузької міської ради Волинської області».           
24 Травня, 2023 р., 12:27
23 травня 2023 року відбувся творчий звіт художньої самодіяльності закладів загальної середньої освіти та Устилузької дитячої школи мистецтв – музею-садиби Ігоря Стравінського «Дитинства світ хай буде веселковий, всі діти прагнуть миру та любові».
12 Квітня, 2023 р., 11:08
Благодійний фонд “Відсоток Небайдужих” є одним з засновників Національного Фестивалю “Код Нації”, його благодійним партнером та організатором заходів фестивалю.
10 Квітня, 2023 р., 15:32
7 квітня 2023 року в П’ятиднівській гімназії Устилузької міської ради відкрився Клас безпеки. З напутнім словом до школярів та із подякою до педагогічних працівників звернувся Устилузький міський голова Віктор Поліщук та відмітив, що депутатським корпусом було виділено кошти у сумі 21 тис. грн для проведення ремонту та облаштування класу.
05 Квітня, 2023 р., 11:00
4 квітня 2023 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти, культури  молоді та спорту Устилузької міської ради.  
23 Березня, 2023 р., 12:09
Устилузький ліцей та П’ятиднівська гімназія отримали по 1 наборові «Школа в коробці» від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в межах проєкту «Спільно до навчання». До набору входять: канцелярські набори (зошити, ручки, кольорові олівці, кольоровий папір, ножиці, лінійки); крейда та допоміжне приладдя для дошки; спеціальна фарба, яка перетворює будь-яку поверхню на дошку для крейди; роздатковий матеріал та приладдя для вчителя (таблиці, абетки, надувні глобуси).
 
13 Березня, 2023 р., 16:30
Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників
03 Січня, 2023 р., 16:41
У межах реалізації Національної стратегії із створення безбар'єрного простору в Україні на період до 2030 року, схваленої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року №366-р, на платформі "Prometheus" розміщено новий освітній курс "Життєстійкість молоді в умовах криз":

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Громадська оцінка робіт, що надійшли на конкурс з визначення кращого логотипу Устилузької громади

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь