Служба у справах дітей

Служба у справах дітей  Устилузької міської ради (далі – Служба) є виконавчим органом Устилузької міської ради (без статусу юридичної особи).

Утворення Служби є виключно компетенцією міської ради. Служба підконтрольна і підзвітна міській раді, підпорядкована її виконавчому комітету та міському голові.

Служба має відповідний бланк із своїм найменуванням.

Служба утримується за рахунок коштів міського бюджету.

Служба у своїй роботі керується Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», Указами Президента України, постановами та розпорядженнями Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, постановами, розпорядженнями, методичними нормативними та іншими керівними матеріалами державних органів, рішеннями міської ради, рішеннями виконавчого комітету міської ради, розпорядженнями міського голови,  Положенням про службу у справах дітей міської ради.

Головним  завданням служби є: реалізація на території громади  державної політики  з питань соціального захисту  дітей , запобігання дитячій  бездоглядності  та безпритульності , профілактика вчинення правопорушень  дітьми.

Основні функції служби у справах дітей :

• захист прав , свобод і законних інтересів дітей ;
  • запобігання  дитячій бездоглядності  і безпритульності ;
  • встановлення опіки та піклування над дітьми ;
  • усиновлення ;
  • створення прийомних  сімей  та дитячих будинків сімейного типу ;
  • здійснення контролю за умовами утримання і виховання  дітей  у закладах  для дітей –сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування ;
  • ведення державної статистики щодо дітей відповідно  до законодавства  України та міжнародним стандартам ;
  • ведення обліку  дітей ,які  опинилися у складних  життєвих обставинах , дітей – сиріт , позбавлених  батьківського піклування  , усиновлених , влаштованих до дитячих будинків сімейного типу , прийомних сімей;
  • надання практичної та методичної допомоги , консультацій з питань соціального захисту дітей.

30 Вересня, 2022 р., 10:32
Зі святом! З Днем усиновлення!
29 Вересня, 2022 р., 16:15
29 вересня у Устилузькій міській раді відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Основним завданням даної комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. Усі питання порядку денного були попередньо ретельно вивчені службою у справах дітей Устилузької міської ради. У ході засідання було заслухано членів комісії, які брали активну участь в обговоренні, висловлювали власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. Були з’ясовані факти і обставини по кожному питанню окремо, а також прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які взяті на контроль до їх повного виконання. Під час засідання члени комісії розглянули заяви громадян про надання висновку щодо позбавлення батьківських прав відносно дитини, про призначення піклувальника та про знаття сім’ї з обліку сімей, що опинились у складних життєвих обставинах.
29 Серпня, 2022 р., 14:51
Напередодні дня Знань служба у справах дітей Устилузької міської ради привітала своїх підопічних школярів із початком нового навчального року. Працівники служби   побажали дітям міцного здоров'я, мирного неба,  успіхів  та нових досягнень у навчанні. Окрім побажань, на виконання Програми соціального захисту дітей , дітям- сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям із сімей, загиблих військовослужбовців було  вручено кошти на придбання шкільного приладдя, а дітям із сімей, що перебувають в складних життєвих обставина - канцелярські набори.
15 Серпня, 2022 р., 15:16
Проведено засідання Комісії з питань захисту прав дитини
16 Червня, 2022 р., 08:50
 Рейд »Діти вулиці»