30 Січня, 2023 р., 12:22
Проведення профілактичних рейдів – одна з форм роботи служби у справах дітей, метою якої є здійснення контролю за батьками, які неналежним чином виконують свої обов’язки по вихованню та утриманню дітей, сприяння у нормалізації соціально – психологічного клімату в родинах.
07 Грудня, 2022 р., 11:47
                          Днями до Служби у справах дітей міської ради надійшло повідомлення від Служби у справах дітей міста Володимира, що у них виявлено малолітню дитину жительки села П’ятидні . Пізніше виявлено, що матір лишила без батьківського піклування  двох малолітніх дітей. Згідно п.31 постанови Кабінету Міністрів України №866 від 24.09.2008 року «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» дітей тимчасово влаштовано до притулку для дітей служби у справах дітей Волинської ОДА. Матір притягнуто  до адміністративної відповідальності.