Церква св.Петра і Павла

Памятка архітектури республіканського значення. Святиня, яка вважалася цвинтарною каплицею, побудована 1803 р. з дерева начальником Устилузької митниці Д.Дроздовим і оновлена в 1848 р. його дружиною Олександрою, поміщицею з с.Ізова. при церкві діяло однокласне народне училище. Середня частина церкви на одинаковій ширині що й притвор, бабинець відділений від центральної частини аркою. Товщина стін 22 см, внутрішня висота 3,4 м, зовнішня 12,1 м, куполів 2, дверей 2, вікон 8. Храму належали місто і 4 села з 284 дворами і 1518 мешканцями. Крім, них жили чужовірці: євреї у 305 будинках 9335 чол., або 83,8 %, католиків відповідно 70 та 285 і 2,6 %, разом на території парафії знаходилося 659 будинків і 11138 осіб.