ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Доступ до публічної інформації

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень.

Відповідальний за організацію роботи з запитами на інформацію у Устилузькій міській раді: керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Устилузької міської ради.

Організація доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Устилузька міська рада

У своїй діяльності міська рада значну увагу приділяє питанню забезпечення належного доступу громадян до публічної інформації згідно з Законом України «Про доступ до публічної інформації», дотримується принципів відкритості та прозорості.

Для отримання інформації, розпорядником якої є Устилузька міська рада, необхідно подати відповідний запит.

Подаватися запити можуть в усній, письмовій чи іншій формі. Зокрема:

• поштою  - на адресу: Устилузька міська рада, вул. Володимирська, 40,                              м. Устилуг, Володимир-Волинський район, Волинська область, Україна, 44731;
  • факсом - за номером: (03342) 93 700;
  • телефоном - за номером: (03342) 93 700:
  • електронною поштою - за адресою: Ustylugmr@gmail.соm

Письмовий запит подається у довільній формі.

Запит на інформацію має містити:

1. Ім'я (рекомендовано прізвище), найменування запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;
  2. Загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
  3. Підпис і дату за умови, подання запиту в письмовій формі.

Право на оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації

Згідно з Законом "Про доступ до публічної інформації" відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

Відповідно до статті 23 Закону "Про доступ до публічної інформації" рішення, дії, чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.