Волинська область Володимирський район

Відділ соціального захисту та охорони здоров'я

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я  Устилузької міської ради є виконавчим органом Устилузької міської ради (без статусу юридичної особи).

Відділ підконтрольнй і підзвітний міській раді, підпорядкований її виконавчому комітету та міському голові. У роботі керується Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про соціальні послуги», «Основи законодавства України про охорону здоровя», Указами Президента України, постановами та розпорядженнями Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, постановами, розпорядженнями, методичними нормативними та іншими керівними матеріалами державних органів, рішеннями міської ради, рішеннями виконавчого комітету міської ради, розпорядженнями міського голови, Положенням про відділ.

Основними завданнями Відділу є:

Здійснення в межах повноважень контролю за дотриманням вимог законодавства у сфері охорони здоров’я, соціального захисту населення, охорони та умов праці, сімейної та ґендерної політики, протидії торгівлі людьми, оздоровлення дітей. Створення умов для розвитку місцевих програм з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, охорони праці, сімейної та ґендерної політики, протидії торгівлі людьми, запобігання насильству в сім’ї, оздоровлення та відпочинку дітей, та реалізації цих заходів. Забезпечення реалізації на території громади державної політики у сфері соціального захисту населення, з питань сім’ї та дітей, запобігання домашнього насильства, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, організації надання соціальних послуг особам, окремим соціальним групам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати. Запровадження та надання місцевих гарантій соціального захисту, соціальної підтримки мешканців громади. Забезпечення в межах наданих повноважень доступності медицини на території громади, якості медичної допомоги, створення належних умов в закладах охорони здоров’я для перебування в них хворих та роботи персоналу. Забезпечення пропаганди здорового способу життя серед населення. Організація соціального обслуговування населення, здійснення соціальної роботи в громаді та надання соціальних послуг.

22 Вересня, 2023 р., 14:48
Отримати посвідчення мають право батьки, подружжя та діти осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.
19 Вересня, 2023 р., 11:23
За спільною ініціативою МОЗ та Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» запущено всеукраїнське онлайн-опитування громадян щодо майбутнього електронного кабінету пацієнта. Мета опитування полягає в тому, щоб з’ясувати, які функції та можливості пацієнти очікували б від цього електронного кабінету та визначити пріоритети впровадження цієї системи.
04 Вересня, 2023 р., 14:27

11 Липня, 2023 р., 16:17
Позбутися стану тривожності та повернутися до нормального психологічного самопочуття допоможуть техніки самодопомоги. Їх розробили терапевти в межах проєкту «Ти як?» за ініціативи Першої леді Олени Зеленської.

10 Липня, 2023 р., 11:53
Графік виїздів мобільних медичних бригад КП « Володимир-Волинський ЦПМД» за проєктом « Мобільні медичні бригади товариства Червоного Хреста України» :

07 Липня, 2023 р., 11:01
Національна соціальна сервісна служба України (далі – Нацсоцслужба) спільно з Центром демократії та верховенства права (далі – ЦЕДЕМ) розробили зразок договору про провадження волонтерської діяльності між органами місцевого самоврядування / органами державної влади та волонтером.

26 Червня, 2023 р., 12:53
Для підтримки українців, постраждалих внаслідок підриву греблі  Каховської ГЕС, з державного бюджету виділено понад 564 млн гривень на виплату одноразової матеріальної грошової допомоги.