Відділ соціального захисту та охорони здоров'я

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я  Устилузької міської ради є виконавчим органом Устилузької міської ради (без статусу юридичної особи).

Відділ підконтрольнй і підзвітний міській раді, підпорядкований її виконавчому комітету та міському голові. У роботі керується Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про соціальні послуги», «Основи законодавства України про охорону здоровя», Указами Президента України, постановами та розпорядженнями Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, постановами, розпорядженнями, методичними нормативними та іншими керівними матеріалами державних органів, рішеннями міської ради, рішеннями виконавчого комітету міської ради, розпорядженнями міського голови, Положенням про відділ.

Основними завданнями Відділу є:

Здійснення в межах повноважень контролю за дотриманням вимог законодавства у сфері охорони здоров’я, соціального захисту населення, охорони та умов праці, сімейної та ґендерної політики, протидії торгівлі людьми, оздоровлення дітей. Створення умов для розвитку місцевих програм з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, охорони праці, сімейної та ґендерної політики, протидії торгівлі людьми, запобігання насильству в сім’ї, оздоровлення та відпочинку дітей, та реалізації цих заходів. Забезпечення реалізації на території громади державної політики у сфері соціального захисту населення, з питань сім’ї та дітей, запобігання домашнього насильства, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, організації надання соціальних послуг особам, окремим соціальним групам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати. Запровадження та надання місцевих гарантій соціального захисту, соціальної підтримки мешканців громади. Забезпечення в межах наданих повноважень доступності медицини на території громади, якості медичної допомоги, створення належних умов в закладах охорони здоров’я для перебування в них хворих та роботи персоналу. Забезпечення пропаганди здорового способу життя серед населення. Організація соціального обслуговування населення, здійснення соціальної роботи в громаді та надання соціальних послуг.

21 Січня, 2022 р., 10:59
Проведення соціально-виховної роботи, інформаційно-роз’яснювальної, профілактичних бесід з сім’ями особами СЖО, молоддю, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, звільнених від відбуття покарання з випробуванням – одна з форм роботи відділу соціального захисту та охорони здоров’я, метою якою є здійснення сприяння у нормалізації соціально- психологічного клімату в родинах.
11 Січня, 2022 р., 14:13
Рівноправність чоловіків та жінок – це невід’ємна частина прав людини, вона є передумовою демократії та соціальної справедливості. Україна, як демократична держава, прагне забезпечити гендерну рівність в усіх сферах життя.
10 Січня, 2022 р., 12:15
Для осіб/сімей Устилузької ТГ, що опинилися у складних життєвих обставинах, було отримано і роздано 59 продовольчих набори до Різдвяних свят. Від імені всіх підопічних, висловлюємо щирі слова вдячності за постійну благодійну допомогу голові правління ВОБФ «Дитяча місія. Україна» Людмилі Лонюк та її колективу, а також директору терцентру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Любові Столярчук. Спасибі Вам, що ви вмієте розділити любов з тими, кому її не вистачає.
10 Січня, 2022 р., 11:33
Шановні мешканці громади!

10 Січня, 2022 р., 11:28
Міністерство соціальної політики України оголосило конкурс на кращий соціальний проєкт/ініціативу «Будуймо країну без бар’єрів разом»
31 Грудня, 2021 р., 10:02
Повідомляю, що згідно заяви АТ “Державний ощадний банк України”, надається остання можливість (до 01 квітня 2022 року) використання платіжних карток внутрішньо переміщених осіб, термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021 року) (https://cutt.ly/DYVT7S9). Картки Ощадбанку для внутрішньо переміщених осіб (далі - ВПО), що обслуговуються за тарифним пакетом «Мій рахунок», термін дії яких вже завершився або завершується до кінця березня наступного року, не будуть блокуватись до 1 квітня 2022 року. Починаючи з 1 квітня 2022 року Ощадбанк припинить надання можливості використання платіжних карток ВПО, термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021 року). Нагадуємо, що заходи із «штучного» продовження дії карток були реалізовані Ощадбанком як тимчасовий превентивний захід, спрямований на захист громадян від поширення COVID-19 до моменту запуску вакцинації. Протягом останніх двох років у всіх клієнтів Ощадбанку була змога отримати перевипущені картки. Тож Ощадбанком, з огляду на соціальну та гуманітарну відповідальність перед суспільством та наявність інформації щодо випадків шахрайства з боку третіх осіб, поновлюється звична та передбачена в банківській спільноті процедура щодо подовження терміну дії платіжних карток. В разі виникнення питань щодо отримання нової картки звертайтесь до Вашого обслуговуючого відділення або до контакт-центру Банку за номером телефону: 0 800 210-800.
29 Грудня, 2021 р., 12:51
      Висловлюємо теплі слова подяки представникам церкви християн віри Євангельської, пастером якої є Лаць  Павло Іванович, за  надану благодійну допомогу –  215 новорічних подарунків (солодощі) для жителів Устилузької ТГ, які перебувають в складних життєвих обставинах.