Відділ соціального захисту та охорони здоров'я

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я  Устилузької міської ради є виконавчим органом Устилузької міської ради (без статусу юридичної особи).

Відділ підконтрольнй і підзвітний міській раді, підпорядкований її виконавчому комітету та міському голові. У роботі керується Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про соціальні послуги», «Основи законодавства України про охорону здоровя», Указами Президента України, постановами та розпорядженнями Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, постановами, розпорядженнями, методичними нормативними та іншими керівними матеріалами державних органів, рішеннями міської ради, рішеннями виконавчого комітету міської ради, розпорядженнями міського голови, Положенням про відділ.

Основними завданнями Відділу є:

Здійснення в межах повноважень контролю за дотриманням вимог законодавства у сфері охорони здоров’я, соціального захисту населення, охорони та умов праці, сімейної та ґендерної політики, протидії торгівлі людьми, оздоровлення дітей. Створення умов для розвитку місцевих програм з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, охорони праці, сімейної та ґендерної політики, протидії торгівлі людьми, запобігання насильству в сім’ї, оздоровлення та відпочинку дітей, та реалізації цих заходів. Забезпечення реалізації на території громади державної політики у сфері соціального захисту населення, з питань сім’ї та дітей, запобігання домашнього насильства, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, організації надання соціальних послуг особам, окремим соціальним групам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати. Запровадження та надання місцевих гарантій соціального захисту, соціальної підтримки мешканців громади. Забезпечення в межах наданих повноважень доступності медицини на території громади, якості медичної допомоги, створення належних умов в закладах охорони здоров’я для перебування в них хворих та роботи персоналу. Забезпечення пропаганди здорового способу життя серед населення. Організація соціального обслуговування населення, здійснення соціальної роботи в громаді та надання соціальних послуг.

01 Грудня, 2022 р., 10:56
Основною метою відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом є привернення уваги громадськості та нагадування суспільству, що ВІЛ/СНІД є однією з самих глобальних проблем людства.  День започатковано у 1988 році, він покликаний підвищити поінформованість населення щодо ВІЛ/СНІДу та привернути увагу суспільства до порушень прав і свобод людини, які мають ВІЛ-статус.
28 Листопада, 2022 р., 13:30
 Акції “16 днів проти насильства” не випадкові – вони поєднують 8 важливих дат: від 25 листопада – Міжнародного дня боротьби з насильством щодо жінок до 10 грудня – Міжнародного дня прав людини. Ці заходи покликані привернути увагу до проблем насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та будь-яких проявів дискримінації.
22 Листопада, 2022 р., 11:37
Історія винайдення й еволюція антибіотиків
15 Листопада, 2022 р., 14:52
Американський Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт сервісез»  займається підтримкою та допомогою постраждалим від війни в Україні, а також розбудовою інститутів соціальної допомоги й захисту прав людини в нашій державі.
04 Листопада, 2022 р., 08:45
У першу неділю листопада, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.
01 Листопада, 2022 р., 11:25
Працівниками відділу соціального захисту та охорони здоров`я Устилузької міської ради, ССД, фахівцем із соціальної роботи а також працівником філії ДУ « Центр пробації» здійснено виїзди в сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах.