Відділ соціального захисту та охорони здоров'я

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я  Устилузької міської ради є виконавчим органом Устилузької міської ради (без статусу юридичної особи).

Відділ підконтрольнй і підзвітний міській раді, підпорядкований її виконавчому комітету та міському голові. У роботі керується Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про соціальні послуги», «Основи законодавства України про охорону здоровя», Указами Президента України, постановами та розпорядженнями Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, постановами, розпорядженнями, методичними нормативними та іншими керівними матеріалами державних органів, рішеннями міської ради, рішеннями виконавчого комітету міської ради, розпорядженнями міського голови, Положенням про відділ.

Основними завданнями Відділу є:

Здійснення в межах повноважень контролю за дотриманням вимог законодавства у сфері охорони здоров’я, соціального захисту населення, охорони та умов праці, сімейної та ґендерної політики, протидії торгівлі людьми, оздоровлення дітей. Створення умов для розвитку місцевих програм з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, охорони праці, сімейної та ґендерної політики, протидії торгівлі людьми, запобігання насильству в сім’ї, оздоровлення та відпочинку дітей, та реалізації цих заходів. Забезпечення реалізації на території громади державної політики у сфері соціального захисту населення, з питань сім’ї та дітей, запобігання домашнього насильства, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, організації надання соціальних послуг особам, окремим соціальним групам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати. Запровадження та надання місцевих гарантій соціального захисту, соціальної підтримки мешканців громади. Забезпечення в межах наданих повноважень доступності медицини на території громади, якості медичної допомоги, створення належних умов в закладах охорони здоров’я для перебування в них хворих та роботи персоналу. Забезпечення пропаганди здорового способу життя серед населення. Організація соціального обслуговування населення, здійснення соціальної роботи в громаді та надання соціальних послуг.

20 Вересня, 2021 р., 15:51
Протидія домашньому насиллю. Як себе поводити та куди звертатись?
03 Вересня, 2021 р., 13:12
Відповідно до розпорядження Устилузького міського голови № 84-аг від 12 серпня 2021 року, на території громади була утворена мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, а також затверджено її склад та Положення.
03 Вересня, 2021 р., 13:07
Вакцини проти COVID-19 критично важливі для стримування пандемії у поєднанні з ефективним тестуванням та застережними заходами, що вже застосовуються.
03 Вересня, 2021 р., 13:05
Усіх бажаючих отримати щеплення від COVID-19 просимо зареєструватись, для отримання щеплення за номерами телефонів:
01 Вересня, 2021 р., 11:48
Проблема насильства в сім’ї є надзвичайно актуальною для України. Найбільш потерпають у суспільстві від насильства, як правило, жінки та діти. Без подолання цього згубного явища неможливо створити сприятливих умов для самореалізації особистості, вільного її волевиявлення, реалізації принципу рівних прав, свобод і можливостей.