Волинська область Володимирський район

Відділ соціальної та ветеранської політики, охорони здоров'я

12 Жовтня, 2023 р., 14:54
Починаючи з 1 серпня 2023 року проводяться перевірки фактичного місця проживання/перебування ВПО територіальними органами Нацсоцслужби. Такі перевірки проводяться за наявності підстав та прийнятого рішення керівника територіального органу Нацсоцслужби.
12 Жовтня, 2023 р., 14:52
Підтвердження права отримувати допомогу відбувається щомісяця.
06 Жовтня, 2023 р., 10:02
Понад 10 тисяч ветеранів війни та військовослужбовців звернулися до системи безоплатної правничої допомоги від початку 2023 року. Серед поширених питань цієї категорії клієнтів – підстави звільнення з військової служби, порядок переведення до іншої військової частини, а також ті, що стосуються сімейних правовідносин, зокрема стягнення аліментів, розлучення, оформлення спадщини. Розповідаємо, як учасникам бойових дій отримати безоплатну правничу допомогу та в яких випадках може допомогти система БПД. Учасники бойових дій мають право на усі види правничих послуг від системи безоплатної правничої допомоги: від консультацій до представництва інтересів у суді. Допомогу штатних юристів центрів з надання безоплатної правничої допомоги або адвокатів, які співпрацюють з системою БПД, ці люди можуть отримати, наприклад, для: ● оскарження дій чи бездіяльності військової частини, органів влади; ● оформлення чи перерахунку пенсії, інших соціальних виплат та пільг; ● виправлення помилок у нарахуваннях за комунальні послуги; ● вирішення сімейних питань: аліментів, розлучення, спадщини; ● розв’язання інших правових проблем, у тому числі в судовому порядку. Водночас військовослужбовці, які не мають статусу УБД, можуть звернутися до системи БПД по первинну правничу допомогу: консультації, роз’яснення, допомогу у складенні документів, крім документів для звернення до суду. З якими проблемами звертаються учасники бойових дій Від початку цього року до системи БПД уже звернулося понад 4,9 тис. ветеранів війни. Ще понад 5 тис. звернень надійшло від військовослужбовців. Їх здебільшого цікавлять питання з трудового, сімейного та адміністративного права, наприклад:
06 Жовтня, 2023 р., 09:44
Види насильства
22 Вересня, 2023 р., 14:48
Отримати посвідчення мають право батьки, подружжя та діти осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.
19 Вересня, 2023 р., 11:23
За спільною ініціативою МОЗ та Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» запущено всеукраїнське онлайн-опитування громадян щодо майбутнього електронного кабінету пацієнта. Мета опитування полягає в тому, щоб з’ясувати, які функції та можливості пацієнти очікували б від цього електронного кабінету та визначити пріоритети впровадження цієї системи.
04 Вересня, 2023 р., 14:27