Волинська область Володимирський район

Відділ соціальної та ветеранської політики, охорони здоров'я

11 Липня, 2023 р., 16:17
Позбутися стану тривожності та повернутися до нормального психологічного самопочуття допоможуть техніки самодопомоги. Їх розробили терапевти в межах проєкту «Ти як?» за ініціативи Першої леді Олени Зеленської.
10 Липня, 2023 р., 11:53
Графік виїздів мобільних медичних бригад КП « Володимир-Волинський ЦПМД» за проєктом « Мобільні медичні бригади товариства Червоного Хреста України» :
07 Липня, 2023 р., 11:01
Національна соціальна сервісна служба України (далі – Нацсоцслужба) спільно з Центром демократії та верховенства права (далі – ЦЕДЕМ) розробили зразок договору про провадження волонтерської діяльності між органами місцевого самоврядування / органами державної влади та волонтером.
26 Червня, 2023 р., 12:53
Для підтримки українців, постраждалих внаслідок підриву греблі  Каховської ГЕС, з державного бюджету виділено понад 564 млн гривень на виплату одноразової матеріальної грошової допомоги.
24 Травня, 2023 р., 09:54
Через повномасштабну війну, розв'язану російською федерацією, частина українців, на жаль, змушена була виїхати за кордон. За понад рік активних бойових дій Мінсоцполітики у взаємодії з іншими установами та міністерствами забезпечило створення та функціонування низки цифрових інструментів, які дозволяють оформити ту чи іншу соціальну виплату онлайн або дистанційно відмовитись від неї.
18 Травня, 2023 р., 14:49
Оприлюднено постанову Кабінету Міністрів України від 28.04.2023 № 438, якою затверджено Порядок організації надання деяких соціальних послуг з догляду та медичних послуг потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання.
17 Травня, 2023 р., 11:38
Повномасштабне вторгнення російської федерації на нашу територію та миттєве введення воєнного стану в Україні суттєво вплинуло на систему надання соціальних послуг. Вся суть соціальних послуг полягає в тому, що вони безпосередньо надаються людям, які опинились у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно з цим впоратись. Одним із основних чинників сьогодення, який негативно впливає на життя людини, сім’ї, зокрема сімей з дітьми є шкода, у тому числі психологічна, матеріальна, фізична, що завдана війною, бойовими діями, тимчасовою окупацією, саме тому сьогодні більшість наших громадян потребують допомоги соціальних працівників. Соціальна робота та надання соціальних послуг - це професійна діяльність, головним завданням якої є «не зашкодити».