Устилузька громада

Волинська область Володимирський район

Відділ соціальної та ветеранської політики, охорони здоров'я

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я  Устилузької міської ради є виконавчим органом Устилузької міської ради (без статусу юридичної особи).

Відділ підконтрольнй і підзвітний міській раді, підпорядкований її виконавчому комітету та міському голові. У роботі  керується Конституцією України, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, іншими Законами України з питань організації діяльності органів місцевого самоврядування та з питань соціального захисту ветеранів та членів сімей ветеранів, постановами Верховної Ради України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Мінветеранів, інших центральних органів виконавчої влади, наказами Міністерства соціальної політики, розпорядженнями, методичними нормативними та іншими керівними матеріалами державних органів, рішеннями міської ради, рішеннями виконавчого комітету міської ради, розпорядженнями міського голови, Положенням про відділ.

                                 Основними завданнями Відділу є:

Забезпечення реалізації на території громади державної політики у сфері охорони здоров’я, соціального захисту населення, організації надання соціальних послуг особам, окремим соціальним групам ( в т.ч. внутрішньо переміщених осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати, оздоровленню та відпочинку дітей, а також з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, реалізації державної ветеранської політики. Підтримка вразливих категорій населення. Розроблення за результатами аналізу потреб ветеранів та членів сімей ветеранів відповідних місцевих програм з питань ветеранської політики, визначення завдань та заходів зокрема щодо соціального захисту ветеранів війни та членів сімей ветеранів війни. Вирішення відповідно до законодавства питань подання допомоги ветеранам війни, постраждалим учасникам Революції Гідності, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною (далі-ветерани), членам сімей таких осіб і членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України (далі- члени сімей ветеранів, а також щодо забезпечення прав і свобод зазначених осіб під час переходу від військової служби до цивільного життя військовослужбовців з числа ветеранів війни, які звільняються або звільнені із військової служби. Виконання програм і здійснення заходів, спрямованих на забезпечення соціального та правового захисту сімей, у тому числі соціальної підтримки сімей з дітьми з числа малозабезпечених та багатодітних, осіб з інвалідністю, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів. Організація здійснення соціальної роботи в громаді. Здійснення аналізу потреб ветеранів та членів сімей ветеранів, що проживають /зареєстровані на території Устилузької міської територіальної громади у реалізації їх прав, отримання ними послуг, пільг та соціальних гарантій, визначених законом, у тому числі із залученням до цієї роботи помічників ветеранів. Розміщення інформації, про права, перелік послуг, пільг та соціальних гарантій для ветеранів та членів сімей ветеранів, перелік документів, необхідних для їх отримання, порядок та спосіб подання необхідних документів, інформації про умови чи підстави їх отримання, розмір пільг, можливі способи отримання відповіді (результату), акти законодавства, що регулюють питання  реалізації прав, отримання послуг, пільг і соціальних гарантій ветеранами та членами сімей ветеранів, внутрішньо переміщених осіб, та вразливих категорій населення .

 

 

13 Грудня, 2024 р., 14:51
В Устилузькій територіальній громаді почав свою роботу центр життєстійкості –  дружній безбар'єрний простір, де безплатно надають психосоціальну підтримку вразливим верствам населення, ветеранам та їхнім родинам, ВПО, сім'ям з дітьми та усім мешканцям громади. Міністерство соціальної політики ініціювало Програму життєстійкості, як частину Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?» Першої леді Олени Зеленської. Проєкт фінансується державою. Надавач послуг у нашій громаді – ВО БФ «Карітас-Волинь» у співпраці з  Устилузькою міською радою. Отримати безоплатну фахову допомогу та консультацію спеціаліста у Устилузькій громаді можна завдяки наданню послуги з формування життєстійкості. Звернутись до центру життєстійкості і отримати необхідні послуги може кожен житель громади, незважаючи на місце реєстрації. Головна мета запровадження послуги – психологічна  підтримка українців, зниження загального рівня стресу і тривожності населення, формування навичок першої психологічної допомоги близьким (особливо дітям, в тому числі під час повітряних тривог), а також навчання стресостійкості та попередження психологічної травматизації. У центрі життєстійкості  психологи та соціальні працівники готові надати першу психологічну допомогу, скерувати у разі необхідності до потрібних служб та організацій, а також провести групові заняття з психосоціальної підтримки.
27 Листопада, 2024 р., 14:01
На ранніх стадіях рак виліковний. Своєчасна діагностика онкозахворювань за допомогою інструментальних досліджень дозволяє вчасно виявляти хворобу, підвищує шанси на успішне лікування та рятує життя. Програма медичних гарантій дає можливість кожному громадянину України безоплатно проходити профілактичні обстеження на онкологічні захворювання, незалежно від місця свого проживання чи реєстрації. Рання діагностика найпоширеніших онкозахворювань є пріоритетним напрямком у Програмі медичних гарантій і включає безоплатні послуги з досліджень на рак за шістьма пакетами: • “Мамографія” - обстеження молочних залоз рентгенівським методом задля виявлення патологічних змін у молочних залозах • “Гістероскопія” - обстеження порожнини матки та цервікального каналу допомагає виявити внутрішньоматкові патології на ранніх етапах, коли їх ще не видно на УЗД. • “Езофагогастродуоденоскопія” - обстеження стравоходу, порожнини шлунка та дванадцятипалої кишки. Дозволяє виявити запальні процеси, структурні аномалії верхніх відділів ШКТ. Також можливо побачити новоутворення на ранніх етапах до появи специфічних симптомів, а також за необхідності взяти матеріал для біопсії. • “Колоноскопія” - обстеження слизової оболонки прямої, товстої та частини кінцевого відділу тонкої кишки, виявлення запальних процесів та новоутворень за необхідністю проведення біопсії. • “Цистоскопія” - обстеження уретри та сечового міхура, з можливістю забрати матеріал для біопсії та здійснити візуалізацію новоутворень. • “Бронхоскопія” - обстеження трахеї та бронхів, яке дозволяє виявити захворювання слизових оболонок, за необхідністю взяти зразки тканини на біопсію або ж видалити інородні тіла, які потрапили в дихальні шляхи. Внутрішньо переміщені особи можуть отримати послуги з ранньої діагностики новоутворень у будь-якому з 840 медичних закладів, які мають укладені договори з НСЗУ на відповідні пакети послуг: • Мамографія: 270 медичних закладів • Гістероскопія: 503 медичні заклади • Езофагогастродуоденоскопія: 717 медичних закладів • Колоноскопія: 600 медичних закладів • Цистоскопія: 407 медичних закладів • Бронхоскопія: 294 медичні заклади
29 Жовтня, 2024 р., 14:27
Коронавірусна інфекція (COVID-19, ковід) — це гостре захворювання, яке в основному уражує верхні дихальні шляхи. Її причина — вірус Betacoronavirus, який належить до сімейства Coronaviridae. Наукова спільнота дотримувалася думки, що коронавіруси викликають легкі захворювання верхніх дихальних шляхів, які рідко призводили до летальних наслідків. Проте внаслідок генетичних мутацій ці мікроорганізми набули більш небезпечних властивостей, ставши причиною епідемій із серйозними наслідками. Передача вірусу здійснюється:  через вдихання інфікованих крапель слизу, що виділяються в навколишнє повітря при кашлі, чханні чи розмові, особливо на близькій відстані (повітряно-краплинний шлях);  при вживанні води, харчових продуктів та контакті з предметами побуту, контамінованими збудником (контактно-побутовий шлях). До ризику зараження схильні всі вікові категорії та етнічні групи населення. Однак в осіб із групи ризику фіксуються тяжчий перебіг захворювання та підвищений ризик летальності:
22 Жовтня, 2024 р., 11:47
Якщо Ви або хтось із ваших рідних потрапив  у біду та був експлуатований – звертайтесь по допомогу: 0800 505 501
25 Вересня, 2024 р., 13:01
У відповідь на російську агресію створено Реєстр збитків, завданих агресією Російської Федерації проти України (RD4U), що є першою складовою майбутнього міжнародного компенсаційного механізму, для документування та систематизації інформації про збитки, завдані Україні, її громадянам та юридичним особам. Реєстр уже функціонує: затверджуються нові правила подання заяв та відкриваються нові категорії для заявників. Цей порадник, розроблений на основі офіційних документів Реєстру, розміщених на його веб-сайті (https://rd4u.coe.int/uk/documents), покликаний допомогти постраждалому отримати чітку та стислу інформацію щодо можливості подання ним відповідної заяви та про кроки, які потрібно зробити. Публікацію здійснив аналітичний центр «Інститут законодавчих ідей» у межах проєкту «Efficient reparations now». Документ підготовлено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Матеріал відображає позицію авторів і необов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду «Відродження».
13 Вересня, 2024 р., 15:22
Скачати брошуру в PDF форматі ( .pdf , 44.75 Мб )   Перелік законодавчих документів якими регулюється протезування     Перелік протезних підприємств 
30 Серпня, 2024 р., 10:34
За підсумками 2023 року рівень вакцинації проти дифтерії та правця серед українців був на 37% нижчий, ніж в країнах ЄС. У 2023 році лише 151 697 дітей отримали щеплення. Решта — попри безперебійну наявність вакцини у медзакладах на рівні регіонів — пропустили щеплення. Наразі більш ніж 1,5 млн українців потребують щеплень проти дифтерії, кашлюку та правця, зокрема через пропуск планових щеплень серед дітей та ревакцинації серед дорослих. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Громадська оцінка робіт, що надійшли на конкурс з визначення кращого логотипу Устилузької громади

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь