Відділ "Центр надання адміністративних послуг" Устилузької міської ради

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Устилузької міської ради очолює начальник відділу - Василенко Олег Миколайович.

тел.: +380934840556, електронна пошта: cnap_ustylug@i.ua

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Устилузької міської ради(далі –  ЦНАП) утворений у січні 2016 року з метою забезпечення надання адміністративних послуг і є структурним підрозділом Устилузької міської ради. ЦНАП надає адміністративні послуги фізичним та юридичним особам (далі-суб’єкти звернень) через адміністратора шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг.

ЦНАП підконтрольний і підзвітний Устилузькій міській раді, підпорядкований її виконавчому комітету, міському голові.

Рішення щодо утворення, ліквідації або реорганізації  ЦНАП приймається міською радою.

У своїй діяльності  ЦНАП керується Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про адміністративні послуги»(далі – Закон), «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців», «Про звернення громадян», «Про захист персональних даних», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про запобігання корупції», іншими законами, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, рішеннями центральних та місцевих органів виконавчої влади, міської ради та її виконавчого комітету,  Положенням про ЦНАП.

4. Основними завданнями відділу є:

1) організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;

2) спрощення процедури отримання адміністративних послуг;

3) забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг у центрі;

4) проведення моніторингу якості надання адміністративних послуг відповідно до частини четвертої статті 7 Закону України “Про адміністративні послуги”, визначення та вжиття заходів до підвищення рівня якості їх надання, оприлюднення інформації про результати моніторингу та вжиті заходи;

5) забезпечення процесу автоматизації прийому документів та надання адміністративних послуг шляхом використання інформаційних систем та систем електронного документообігу.