27 Травня, 2022 р., 14:51
ПрАТ «Волиньобленерго» будуть здійснюватися планові відключення електричної енергії станом на 02-03.06.2022р.
26 Травня, 2022 р., 16:02
28 травня 2022 року на майданчику зі штучним покриттям Устилузького ліцею відбудеться благодійний турнір з міні-футболу на підтримку Збройних сил України.  У змаганнях візьмуть участь команди Зимненської, Оваднівської, Устилузької територіальних громад. Початок заходу о 10.00 год.   Кожен вболівальник та гравець матиме можливість приєднатися до благодійності та зробити внесок задля нашої перемоги!   Все буде Україна!

24 Травня, 2022 р., 10:40
Минулого тижня в Устилузькій міській територіальній громаді пройшли різноманітні благодійні заходи до Дня вишиванки, метою яких було зібрати кошти на потреби 14 ОМБр.
24 Травня, 2022 р., 10:25
Приносимо слова подяки працівникам бюджетних установ м. Устилуга,  працівникам культури сіл Рогожани та Хотячів, небайдужим жителям Хотячівського та Лудинського старостинських округів, працівникам терапевтичного відділення № 2,  депутату міської ради Демчуку Миколі, жителю м. Устилуг Подкуйку Миколі,  підприємцю Головійчуку Олегу ТзОВ «Торговий дім Коростенський завод теплотехнічного обладнання»  за надані кошти для придбання 2 автомобілів для потреб ЗСУ. Також особлива подяка Загорському Сергію, Сидорчуку Олександру та Яремку Володимиру, які доставили 2 автомобілі марки Mercedes Benz з Литви в Україну. Після сервісного обслуговування автомобілі будуть направлені на передову воїнам 14 ОМБр.

23 Травня, 2022 р., 11:18
  Фахівці Володимир-Волинської міськрайонної філії провели  інформаційно-консультаційний  захід  для внутрішньо переміщених осіб, які проживають в гуртожитку Володимир-Волинського фахового педагогічного коледжу ім. А.Ю.Кримського. На заході були   присутні представники  Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги .

20 Травня, 2022 р., 09:37
Посада (назва) / Характеристика вакансії
02 Травня, 2022 р., 10:27
В період військового стану постала гостра потреба в створенні належних запасів донорської крові та її компонентів. Для того, щоб була змога допомагати військовим та пораненим, КП «Волинський обласний центр служби крові» (Володимир-Волинський відділ трансфузійної допомог) наголошує на необхідності звернення донорів для здачі крові. Це стосується донорів усіх груп. Для здачі крові звертатись за адресою: м.Володимир-Волнський, вул.С.Наливайка,18.