01 Грудня, 2023 р., 09:34
Мобільна медична бригада КП «Володимирський ЦПМД» за проектом «Мобільні медичні бригади Товариства Червоного Хреста України» здійснюватиме виїзди у села Устилузької ТГ за таким графіком:
28 Листопада, 2023 р., 14:18
 На території громади буде працювати  мобільна  медична акушерсько-гінекологічна консультативна  бригада лікарів, а саме:
02 Листопада, 2023 р., 11:32
31 Жовтня, 2023 р., 16:09
Упродовж багатьох років Волинським регіональним центром з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю організовуються табори (заходи) фізкультурно-спортивної реабілітації серед осіб з інвалідністю, в тому числі серед учасників бойових дій. Багатьом волинянам вдалось зміцнити здоров’я, покращити фізичний стан та рухові якості, розширити арсенал вмінь і навиків, здобути стійкий інтерес до занять фізичною культурою і спортом.
04 Жовтня, 2023 р., 10:03
22 Серпня, 2023 р., 14:39
В Устилузькій громаді 23 серпня 2023 року оголошено Днем жалоби в знак скорботи за військовослужбовцем Яцюком Ігорем Костянтиновичем 24.12.1978 р.н., який помер 21.08 2023 у госпіталі.