Повідомлення про оприлюднення документів

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Устилузької міської ради

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання  зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення Устилузької міської ради «Про порядок оренди комунального майна, що належить до спільної власності Устилузької об’єднаної міської територіальної громади».

Підставою для розробки проекту є Закони України   «Про місцеве самоврядування в Україні» та  про «Про оренду державного та комунального майна».

Проект спрямований  на удосконалення порядку оренди майна, що належить до спільної власності  громади,  підвищення ефективності використання та збереження майна, збільшення надходжень від оренди майна до міського бюджету та вирівнювання умов оренди нерухомого майна для всіх суб’єктів господарювання.

Проект рішення разом з аналізом регуляторного впливу буде опубліковано в мережі Інтернет на сайті Устилузької міської ради  01.06.2017  у розділі «Нормативні документи», а також у газеті «Слово правди».

З повним  текстом проекту та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись в приміщенні Устилузької міської ради в кабінеті секретаря.

про оприлюднення проектів рішень Устилузької міської ради

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,   пункту 24 частини першої статті 26 та частиною п’ятою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Податкового кодексу України   міська рада повідомляє про оприлюднення проектів рішення  міської ради

• «Про встановлення ставок єдиного податку»;
  • «Про встановлення земельного податку»;
  • «Про встановлення податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки»

Мета: привести відповідні рішення міської ради у відповідність до чинного законодавства

Проекти рішень міської ради та аналізи їх регуляторного впливу буде розміщено 23.05.2019 в газеті «Слово правди» та мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Устилузької міської ради   за адресою: https://ustyluzka-gromada.gov.ua/

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту рішення міської ради становить один місяць з дня його оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проектів рішень  міської ради   та аналізів регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі.

Зауваження та пропозиції   надавати Устилузькій міській раді :

поштовою адресою: 34731, м. Устилуг, вул.. Володимирська,40;

факсом: 93700;