15 Листопада, 2022 р., 15:10
Громадська організація «Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine » закликає учнівську молодь та громадян взяти активну участь у щорічних всеукраїнських проєктах соціальноекологічного спрямування, а саме:
08 Листопада, 2022 р., 16:28
На виконання листа Міністерства розвитку громад та територій доводимо до відома жителів громади:
25 Жовтня, 2022 р., 12:03
30 жовтня 2022 року об 11.00 год в приміщенні Устилузького Будинку Культури, за сприяння Устилузької міської ради, Катерини і Андрія  Сас та Благодійної організації, будуть видаватись продуктові набори, овочі, одяг (б/у) для потреб ВПО, які проживають на території громади.
17 Жовтня, 2022 р., 15:04
Для забезпечення потреб ВПО овочами, повідомляємо, що на даний час наявні: картопля, столовий буряк, морква. За інформацією звертатись за номерами телефонів – 0673159429; - 0969776236.
10 Жовтня, 2022 р., 15:37
  Дев’ятнадцята сесія Устилузької міської ради восьмого скликання  відбудеться у  четвер 20.10.2022 о 10.00 годині дня, в залі засідань Устилузької міської ради.
04 Жовтня, 2022 р., 10:26
Мобільна медична бригада КП «Володимир-Волинський ЦПМД» за проектом «Мобільні медичні бригади Товариства Червоного Хреста України» здійснюватиме виїзди у села Устилузької ТГ за таким графіком:
14 Вересня, 2022 р., 10:53
Всесвітній день прибирання - міжнародна подія, яка об'єднує понад 60 мільйонів учасників у 191 країні світу, які в третю суботу вересня місяця щорічно виходять на наймасштабніше прибирання планети, з метою формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання, зменшення негативного впливу людини на навколишнє середовище. Організатор в Світі Міжнародний рух “LET’S DO IT WORLD” Організатор в Україні Всеукраїнський молодіжний рух “LET’S DO IT UKRAINE” За підтримки органів центральної виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадського сектору, ЗМІ, соціально відповідального бізнесу.
08 Вересня, 2022 р., 09:57
Мінмолодьспорту розпочинає набір учасників на другий потік онлайн-проект «Єдина Україна».
06 Вересня, 2022 р., 12:10
На підставі Законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про місцеві державні адміністрації», «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», Указів Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), від 24 лютого 2022 року № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», від 15 травня 2022 року №341/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні»,  з метою забезпечення публічної безпеки та громадського порядку на території області проведення культурно-просвітницьких, релігійних, розважальних та видовищних масових заходів в умовах воєнного стану на території області можливе лише за виключенням обставин і тільки за умови їх письмового погодження з виконавчими органами міських, селищних та сільських рад не пізніше ніж за п’ять робочих днів до дня проведення заходу.
29 Серпня, 2022 р., 13:23
                  Шановні жителі Устилузької територіальної громади!