03 Червня, 2022 р., 09:34
 До уваги жителів сіл Ворчин, Селиски,  Зоря, Турівка, Заболоття, Писарева Воля!!!!! 8.06.2022 з 9.00-17.00 год.  ПрАТ «Волиньобленерго» будуть здійснюватися планові відключення електричної енергії станом на 08.06.2022р.
02 Червня, 2022 р., 10:37
У першій декаді червня 2022 року завершуються роботи з електрофікації залізничної станції Устилуг, прилеглих до неї перегонів та подається висока напруга (близько 27.5 тис. Вольт) у новозбудовану контактну мережу і пов’язане з нею обладнання.
01 Червня, 2022 р., 14:35
Повідомляємо вам, що 7.06.2022 з 9.00-17.00 год у с. Тростянка по вул Ковпака  ПрАТ «Волиньобленерго» будуть здійснюватися планові відключення електричної енергії станом ( чистка траси)
27 Травня, 2022 р., 14:51
ПрАТ «Волиньобленерго» будуть здійснюватися планові відключення електричної енергії станом на 02-03.06.2022р.
26 Травня, 2022 р., 16:02
28 травня 2022 року на майданчику зі штучним покриттям Устилузького ліцею відбудеться благодійний турнір з міні-футболу на підтримку Збройних сил України.  У змаганнях візьмуть участь команди Зимненської, Оваднівської, Устилузької територіальних громад. Початок заходу о 10.00 год.   Кожен вболівальник та гравець матиме можливість приєднатися до благодійності та зробити внесок задля нашої перемоги!   Все буде Україна!
24 Травня, 2022 р., 10:40
Минулого тижня в Устилузькій міській територіальній громаді пройшли різноманітні благодійні заходи до Дня вишиванки, метою яких було зібрати кошти на потреби 14 ОМБр.
24 Травня, 2022 р., 10:25
Приносимо слова подяки працівникам бюджетних установ м. Устилуга,  працівникам культури сіл Рогожани та Хотячів, небайдужим жителям Хотячівського та Лудинського старостинських округів, працівникам терапевтичного відділення № 2,  депутату міської ради Демчуку Миколі, жителю м. Устилуг Подкуйку Миколі,  підприємцю Головійчуку Олегу ТзОВ «Торговий дім Коростенський завод теплотехнічного обладнання»  за надані кошти для придбання 2 автомобілів для потреб ЗСУ. Також особлива подяка Загорському Сергію, Сидорчуку Олександру та Яремку Володимиру, які доставили 2 автомобілі марки Mercedes Benz з Литви в Україну. Після сервісного обслуговування автомобілі будуть направлені на передову воїнам 14 ОМБр.
23 Травня, 2022 р., 11:18
  Фахівці Володимир-Волинської міськрайонної філії провели  інформаційно-консультаційний  захід  для внутрішньо переміщених осіб, які проживають в гуртожитку Володимир-Волинського фахового педагогічного коледжу ім. А.Ю.Кримського. На заході були   присутні представники  Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги .
20 Травня, 2022 р., 09:37
Посада (назва) / Характеристика вакансії