Відділ соціальної та ветеранської політики, охорони здоров'я

22 Вересня, 2023 р., 14:48
Отримати посвідчення мають право батьки, подружжя та діти осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.
19 Вересня, 2023 р., 11:23
За спільною ініціативою МОЗ та Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» запущено всеукраїнське онлайн-опитування громадян щодо майбутнього електронного кабінету пацієнта. Мета опитування полягає в тому, щоб з’ясувати, які функції та можливості пацієнти очікували б від цього електронного кабінету та визначити пріоритети впровадження цієї системи.
04 Вересня, 2023 р., 14:27

11 Липня, 2023 р., 16:17
Позбутися стану тривожності та повернутися до нормального психологічного самопочуття допоможуть техніки самодопомоги. Їх розробили терапевти в межах проєкту «Ти як?» за ініціативи Першої леді Олени Зеленської.
10 Липня, 2023 р., 11:53
Графік виїздів мобільних медичних бригад КП « Володимир-Волинський ЦПМД» за проєктом « Мобільні медичні бригади товариства Червоного Хреста України» :
07 Липня, 2023 р., 11:01
Національна соціальна сервісна служба України (далі – Нацсоцслужба) спільно з Центром демократії та верховенства права (далі – ЦЕДЕМ) розробили зразок договору про провадження волонтерської діяльності між органами місцевого самоврядування / органами державної влади та волонтером.
26 Червня, 2023 р., 12:53
Для підтримки українців, постраждалих внаслідок підриву греблі  Каховської ГЕС, з державного бюджету виділено понад 564 млн гривень на виплату одноразової матеріальної грошової допомоги.