Відділ соціальної та ветеранської політики, охорони здоров'я

06 Грудня, 2022 р., 09:27
Існує кілька простих правил, виконання яких дозволить уникнути переохолодження та обмороження при сильному холоді.
01 Грудня, 2022 р., 10:56
Основною метою відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом є привернення уваги громадськості та нагадування суспільству, що ВІЛ/СНІД є однією з самих глобальних проблем людства.  День започатковано у 1988 році, він покликаний підвищити поінформованість населення щодо ВІЛ/СНІДу та привернути увагу суспільства до порушень прав і свобод людини, які мають ВІЛ-статус.
28 Листопада, 2022 р., 13:30
 Акції “16 днів проти насильства” не випадкові – вони поєднують 8 важливих дат: від 25 листопада – Міжнародного дня боротьби з насильством щодо жінок до 10 грудня – Міжнародного дня прав людини. Ці заходи покликані привернути увагу до проблем насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та будь-яких проявів дискримінації.
22 Листопада, 2022 р., 11:37
Історія винайдення й еволюція антибіотиків
15 Листопада, 2022 р., 14:52
Американський Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт сервісез»  займається підтримкою та допомогою постраждалим від війни в Україні, а також розбудовою інститутів соціальної допомоги й захисту прав людини в нашій державі.
04 Листопада, 2022 р., 08:45
У першу неділю листопада, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.