Соцпослуги для окремих категорій ВПО: що передбачає експериментальний проєкт, який підтримав Кабмін?

Дата: 31.03.2023 14:09

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про реалізацію експериментального проєкту щодо надання окремих соціальних послуг найбільш вразливим категоріям громадян. Соціальні послуги будуть надаватися у закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики. Зокрема, серед таких закладів – окремі санаторії у Трускавці та Миргороді.

У межах реалізації експериментального проєкту передбачено 4 соціальні послуги:

• надання притулку,
  • підтриманого проживання,
  • стаціонарний догляд,
  • соціальна адаптація.

Ці послуги безоплатно надаватимуться людям похилого віку й особам з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб. Таким чином, найбільш незахищеним громадянам буде гарантовано не тільки прихисток, а й соціальну підтримку з урахуванням індивідуальних потреб.