ВПО зареєстровані на території Устилузької ТГ отримали допомогу

Дата: 14.03.2023 11:49

Війна в Україні спричинила масштабну гуманітарну кризу. Багато сімей були змушені покинути свої домівки та стати внутрішньо переміщеними особами (ВПО), шукати безпечніші місця для своїх дітей, залишаючи позаду своє звичне життя, втрачаючи доступ до базових продуктів та послуг. Важливо надати цим сім’ям екстрену допомогу та підтримку, аби повернути їм упевненість і контроль над життям.

Протягом березня в черговий раз ВПО зареєстровані на території Устилузької ТГ отримали допомогу. Цього разу сім'ї з дітьми (різних вікових категорій) одержали набори теплого одягу зимового асортименту від ММК Устилуг за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (Юнісеф) у співпраці із МБФ "Українська фундація громадського здоров'я".
Мультидисциплінарна мобільна команда (ММК) – це команда спеціалістів, яка  складається з психолога, соціального працівника, юриста й медика та надає соціально-психологічну допомогу сім'ям з дітьми, постраждалим від військових дій.
Мобільна команда на авто виїжджає до місць, де потрібна допомога, а також консультує постраждалих дистанційно - телефоном або за допомогою відеозв'язку. Головне завдання якої – оперативно зреагувати на гострі потреби сім’ї і за потреби переадресувати її за спеціалізованою допомогою.

Потрібна допомога?
Телефонуйте до Устилузької ММК за контактами: