Безоплатна правова допомога постраждалим від війни

Дата: 07.02.2023 15:46

Внутрішньо переміщені особи, які мешкають на Волині, та жителі громад області, які постраждали від війни в Україні, можуть отримати безкоштовні юридичні консультації. Надаються вони Волинським Інститутом Права у рамках проєкту «Багатосекторне реагування на гуманітарну кризу в Україні», що реалізовується у партнерстві з Данською радою у справах біженців (DRC).

Юристи в рамках проєкту забезпечать:

• індивідуальне консультування;
  • допомогу у складанні документів, заяв, звернень у сферах цивільного, трудового, сімейного, адміністративного права (адміністративний супровід);
  • складання заяв до суду та супровід у суді (без представництва);

Отримати правову допомогу можна з 9.30 до 17.00 (понеділок-п`ятниця) за адресою: пр. Соборності, 18 (Департаменті соціальної політики Луцької міської ради, приміщення РАГСу).

Сконтактуйте з юристами проєкту  за телефонами гарячої лінії: 0800408100; 0671103642; 0671209140;  0671085066. Дзвінки приймаються з понеділка до п’ятниці. Робочі години :  9.30-17.00

Якщо вам простіше комунікувати  через Інтернет, то заповніть Google форму за посиланням (http://surl.li /dmktk.).