ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ !

Дата: 11.12.2023 11:38

З 1 грудня 2023 року допомога непрацюючій особі працездатного віку призначається з місяця звернення. Непрацююча особа працездатного віку упродовж трьох місяців з дня призначення допомоги повинна сприяти своїй зайнятості (згідно вимог статті 4 Закону України „Про зайнятість населення”) шляхом працевлаштування / реєстрації як фізичної особипідприємця / взяття на облік фізичної особи, яка здійснює незалежну професійну діяльність / подання заяви для отримання допомоги на здобуття економічної самостійності / мікрогранту / гранту на створення або на розвиток власного бізнесу / ваучера на навчання або набути статусу безробітного.

Якщо особа не сприяла своїй зайнятості або не набула статусу
безробітного упродовж трьох місяців з дня призначення допомоги, виплата
допомоги припиняється з місяця наступного, після закінчення тримісячного
строку.

У зв’язку з цим, просимо сприяти своїй зайнятості. Ця норма поширюється
на осіб, що звернулися за призначенням допомоги, починаючи з 01.12.2023 року.