Відділ соціальної та ветеранської політики, охорони здоров'я

20 Вересня, 2021 р., 15:51
Протидія домашньому насиллю. Як себе поводити та куди звертатись?
09 Вересня, 2021 р., 14:16
Гендерна рівність зробила великий внесок для покращення становища жінок, чоловіків, дівчат та юнаків. Хоча за останні роки було досягнуто значного прогресу у сфері гендерної рівності, проте все ще дуже багато залишається зробити. Рівність  жінок до чоловіків здобувалась роками та відвойовувалась: ще 150 років тому жінкам не можна було навчатись, мати право голосу нарівні з чоловіками. На перешкоді цьому завжди були гендерні стереотипи. Гендерні  стереотипи – це стійкі, повторювані, загальноприйняті уявлення про роль і місце жінок і чоловіків в суспільстві.
03 Вересня, 2021 р., 13:12
Відповідно до розпорядження Устилузького міського голови № 84-аг від 12 серпня 2021 року, на території громади була утворена мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, а також затверджено її склад та Положення.
03 Вересня, 2021 р., 13:07
Вакцини проти COVID-19 критично важливі для стримування пандемії у поєднанні з ефективним тестуванням та застережними заходами, що вже застосовуються.
03 Вересня, 2021 р., 13:05
Усіх бажаючих отримати щеплення від COVID-19 просимо зареєструватись, для отримання щеплення за номерами телефонів:
01 Вересня, 2021 р., 11:48
Проблема насильства в сім’ї є надзвичайно актуальною для України. Найбільш потерпають у суспільстві від насильства, як правило, жінки та діти. Без подолання цього згубного явища неможливо створити сприятливих умов для самореалізації особистості, вільного її волевиявлення, реалізації принципу рівних прав, свобод і можливостей.
13 Серпня, 2021 р., 14:31
Розпорядженням  Кабінету Міністрів України  затверджено план заходів з реалізації Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року. Основними завданнями Плану заходів  передбачено:
13 Липня, 2021 р., 14:13
Відповідно до вимог ст. 7 та ст. 13 Закону України «Про безоплатну правову допомогу»