Привітання з міжнародним днем людей з обмеженими можливостями

Дата: 03.12.2021 12:40

Відзначаючи щороку 3 грудня Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями , прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з інвалідністю потребують особливої уваги. Для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Тож хочеться побажати вам витримки, здоров’я, мужності, оптимізму, віри та щастя і достатку у ваших оселях. Висловлюю вдячність всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки, й допомоги — реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. Нехай ваша щоденна турбота допомагає мужнім людям забувати про труднощі а їх серця наповнюються теплотою і впевненістю в завтрашньому дні.

Міський голова                                                                 Віктор ПОЛІЩУК