Привітали з днем народження сина загиблого Героя Володимира Крохмаля

Дата: 31.10.2023 15:57

Учова,30 жовтня, міський голова Віктор Поліщук привітав з днем народження сина загиблого воїна Володимира Крохмаля, Володимира, якому виповнилося 14 років.                 Вручаючи подарунок, міський голова побажав Володимиру міцного здоров’я, віри в себе, здійснення бажань, вірних друзів та щасливого дитинства під мирним небом України.

В 2014 році під час мобілізації у зв’язку з російським вторгненням, тато Володимира був призваний на службу та направлений до 51-ї окремої механізованої бригади на посаду командиру танка.

17 червня 2014 року на околиці Станиці Луганської танк Т-64Б 51-ї бригади потрапив у оточення терористів. Снайпери противника порозбивали приціли і перископи, і машина опинилася в безпорадному стані, стріляти можна було тільки навмання. Перед тим, як розбили прилади командира танку, він встиг помітити гранатометників, що ховались неподалік. Екіпаж встиг зробити постріли у бік ворога, але не влучив. Щоб не віддати бойову машину в руки сепаратистам та не здаватися у полон, екіпаж вирішив підірвати танк. Разом із Володимиром Крохмалем загинув механік танку Ващеня Іван Петрович.

Похований Володимир Крохмаль у рідному селі П’ятидні.