Подарунки дітям до Дня Святого Миколая

Дата: 07.12.2023 09:56

6 грудня в Україні відзначають День святого Миколая.

У цей день ми звикли дарувати дітям солодощі та просити у святого здійснення найзаповітніших мрій. Це свято доброти, сімейного затишку та віри у найкраще.

На жаль, сьогодні багато сімей не зможуть відсвяткувати разом, бо батьки боронять рідну землю від загарбників. Війна зруйнувала багато мрій і планів, та хочемо побажати, щоб світло цього свята надихнуло кожного і допомогло пережити складні часи.

Знаємо, що діти завжди чекають на свято, навіть у війну. Тому сьогодні дітлахи, що потребують особливої уваги, отримали подарунки до Дня святого Миколая. Устилузька міська рада придбала та роздала солодощі до свята дітям загиблих захисників, безвісти зниклих, дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування, а також дітям, сім’ї яких потрапили в складні життєві обставини. Нехай цей день принесе радість маленьким жителям громади. Бажаємо усім нам єднання та віри у перемогу. Будьмо добрішими один до одного та підтримуємо наших захисників, і тоді світло обов’язково переможе темряву!

З найкращими побажаннями та вірою у Перемогу,

Устилузька міська радам