Щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення України

Дата: 05.10.2023 12:04

Відповідно до листа Міністерства молоді та спорту від 25.09.2023 № 1526/07/2-23 щодо проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України у 2023 році,  пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2015 року №1045 (із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 461 від 06.06.2018) «Про затвердження Порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України» та наказу Міністерства молоді та спорту від 04.10.2018 № 4607 «Про затвердження тестів і нормативів для осіб, щорічне оцінювання фізичної підготовленості яких проводиться на добровільних засадах, Інструкції про організацію його проведення та форми Звіту про результати його проведення» Устилузька міська рада закликає та надає можливість мешканцям Устилузької міської територіальної громади, які мають бажання, пройти тестування.

Тести і нормативи для кожного віку:

Тестування є добровільним. Учасникам, які виявили бажання пройти тестування, треба до 30.10.2023 року надати заявку на проходження щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України особисто або номером телефону: 0969520416

Оцінювання буде проходити «1» листопада 2023 року. Час та місце буде повідомлено додатково.

Для проходження тестування обов’язково мати медичну довідку.

За додатковою інформацією звертатися до Відділу освіти, молоді та спорту Устилузької міської ради: т. 0969520416.