Вітаємо з Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Дата: 19.03.2022 08:09

День комунальника − професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. У цей святковий день лунають вітання усім працівникам житлово-комунальних господарств, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності населених пунктів, надання різних послуг. Саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного було комфортним, зручним та безпечним.

Устилузька міська рада щиро вітає усіх працівників Устилузького виробничого  управління житлово-комунального господарства з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!
Ваша клопітка праця починається в той час, коли більшість мешканців нашої громади ще не прокинулась, а завершується, коли більшість вже сплять.
Завдяки вашим старанням всі наші жителі мають у домівках воду та комунальні зручності, не мають проблем з побутовим сміттям, ходять по чистих та освітлених вулицях.
Ви зробили і робите багато хороших справ, і тільки зрідка отримуєте у відповідь вдячні слова.

Тож, хочемо подякувати вам за невтомну працю й відданість своїй професії.

В цей нелегкий для країни час, особливу подяку хочемо висловити за чистоту міста Устилуга, за забезпечення твердим паливом, як пунктів обігріву, так і новоприбулих мешканців, за виконання всіх планових робіт, незважаючи на труднощі з пальним та матеріальним забезпеченням.

Бажаємо Вам і Вашим родинам мирного неба, міцного здоров'я, натхнення, добробуту та довголіття.