Щодо проведення масових заходів на території Волинської області

Дата: 06.09.2022 12:10

На підставі Законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про місцеві державні адміністрації», «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», Указів Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), від 24 лютого 2022 року № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», від 15 травня 2022 року №341/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні»,  з метою забезпечення публічної безпеки та громадського порядку на території області проведення культурно-просвітницьких, релігійних, розважальних та видовищних масових заходів в умовах воєнного стану на території області можливе лише за виключенням обставин і тільки за умови їх письмового погодження з виконавчими органами міських, селищних та сільських рад не пізніше ніж за п’ять робочих днів до дня проведення заходу.