30 вересня 2022 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 30.09.2022 14:30

30 вересня під головуванням міського голови Віктора Поліщука відбулось чергове засідання виконавчого комітету Устилузької міської ради. На порядок денний якого було винесено 11 питань з різних сфер життєдіяльності громади, зокрема члени виконкому затвердили план роботи виконавчого комітету на ІV квартал 2022 року.

Про затвердження складу робочої групи з питань формування проекту бюджету Устилузької міської територіальної громади на 2023 рік доповіла начальник відділу фінансів міської ради

З блоку питань служби дітей міської ради заслухано та ухвалено рішення про доцільність позбавлення батьківських прав та встановлення піклування над неповнолітнім.

У звязку з кадровими змінами у міській раді  внесено зміни до відповідних комісій затверджених виконкомом.

Заслухали міського голову Поліщука В.Р., який довів до відома що у звязку з зверненням громадян щодо вуличного освітлення на території міської територіальної громади у нічний час, потрібно розглянути питання щодо доцільності освітлення вулиць громади на час дії  воєнного стану в Україні.

З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті міської ради.