ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЄКТ "МІШЕЧОК"

Дата: 15.11.2022 15:10

Громадська організація «Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine » закликає учнівську молодь та громадян взяти активну участь у щорічних всеукраїнських проєктах соціальноекологічного спрямування, а саме:

• З 5 листопада по 25 листопада 2022 року – Всеукраїнський щорічний проєкт «Мішечок».

В рамках проєкту запланований індивідуальний та колективний конкурс. Головний приз – принтер для сублімаційного друку (положення проєкту, технічні рекомендації за посиланням http://surl.li/phtf, інформаційна довідка Додаток 1) .

• З 15 листопада по 3 грудня 2022 року – Національна мапа пунктів прийому вторинної сировини www.recyclingpoints.org.

В рамках проєкту заплановані тренінги, марафон роздільного збору відходів з конкурсною основую серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти. (інформаційна довідка, календарний план подій Додаток 2).

Детальний опис, положення, форми реєстрації та кінцеві дати подачі заявок учасників, результати конкурсів в новинах на сайті www.letsdoitukraine.org

Проекти будуть реалізовуватись дистанційно, передбачають конкурсні етапи і цінні подарунки для найактивніших учасників, переможців.