Відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти Устилузької міської ради

Дата: 16.01.2023 16:41

Фото без описуФото без опису

16 січня  відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти Устилузької міської ради при міському голові за участі: начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту; начальника фінансового відділу; інспектора з питань військового обліку міської ради.

На нараді ознайомлено присутніх з постановою КМУ від 30.12.2022 №1487, якою затверджено новий порядок  організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів. Керівникам закладів наголошено про обовязок ведення персонального обліку (тобто за місцем роботи) та вчасне подання повідомлень про зміну облікових даних військовозобов’язаних та звітності до Володимир-Волинського  РТ ЦК та СП.

Також, розглядалося питання розрахунку освітньої субвенції на 2023 рік, суттєві змін, які діятимуть лише у 2023 бюджетному році.

На завершення наради обговорилась волонтерська діяльність, робота Центру професійного розвитку педагогічних працівників, допомога ЗСУ та забезпечення закладів освіти та їх укриттів генераторами.