Свято Першого Дзвоника!

Дата: 04.09.2018 16:38

Перший дзвінок пролунав цьогоріч у восьми школах Устилузької громади, скликаючи за шкільні парти відпочилих, сповнених сил учнів. Найбільш хвилюючим і найбажанішим став цей день для 109 першокласників та їхніх батьків, адже вони стали першими учнями Нової української школи. Устилузькою міською радою було закуплено, згідно нової програми, меблі, засоби мультимедії, дидактичні матеріали, шкільні дошки, спортивний інвентар. Школи зустріли учнів гарними оновленими класами, святково прибраною територією.

Щиро надіємося, що новий навчальний рік стане багатим на відмінників, переможців предметних олімпіад та інших конкурсів.