Шановні освітяни!

Дата: 04.10.2018 12:04

Щиро  вітаю  Вас  із професійним  святом -  Днем   працівників  освіти!

Дякую за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і Батьківщини. Ваша  благородна  професія  збагачує  світ  мудрістю, знаннями,  милосердям,  людяністю.

Спасибі  за  професіоналізм,  витримку,  терпіння,  за  любов  до  обраної  справи,  самовідданість . Нехай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а супутниками усіх Ваших починань – успіх і удача.

Бажаю міцного здоров’я,  безхмарних   благословенних  днів,  нових  звершень заради майбутнього нашого краю  та незалежної  України!

Низький  уклін  Вам,  дорогі  педагоги!

З повагою Устилузький міський голова                         В. Р. Поліщук