В міські раді відбулася нарада з директорами шкіл та завідуючими дитячих навчальних закладів Устилузької ОТГ

Дата: 16.10.2018 16:26

У вівторок, 16 жовтня 2018 року, у міській раді відбулася нарада  з директорами шкіл та завідуючими дитячих навчальних закладів Устилузької ОТГ, за участю міського голови Віктора Поліщука, заступника міського голови з виконавчих органів влади Світлани Дубицької, начальника соціально-гуманітарного відділу Анатолія Терещука . Основними питаннями порядку денного стали: заходи в закладах освіти по охороні праці та безпеці життєдіяльності, про початок опалювального сезону, про виконання Програми матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів,участь шкіл у конкурсах, турнірах, олімпіадах (аналіз, план на навчальний рік), нововведення у веденні шкільної документації.