Ще 14 об’єднаних територіальних громад Волинської області отримали у комунальну власність землі сільськогосподарського призначення.

Дата: 28.12.2018 14:04

22 грудня 2018 року відбулася чергова церемонія підписання актів прийому-передачі земель сільськогосподарського призначення державної форми власності, до комунальної власності  об’єднаних територіальних громад.     Зокрема, у Луцьку під час урочистого заходу в приміщенні Головного управління Держгеокадастру у Волинській області за участю В. о. начальника Іващенка Олеся Володимировича документи про передачу земель загальною площею понад 24 тис. га підписали керівники 14-ти ОТГ, в тому числі

Устилузька міська об’єднана територіальна громада –  3667,73 Га.

Станом на сьогодні, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України № 60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад». Головним управлінням Держгеокадастру у Волинській області  передано у комунальну власність на території Володимир-Волинського району всім 4-ом об’єднаним територіальним громадам земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на загальну площу  9291,42 га земель, з них Зарічанській ОТГ- 1506,99га, Зимнівській ОТГ – 1187,93 га, Оваднівській ОТГ – 2928,77 га,  Устилузькій ОТГ - 3667,73 га.