Устилузька громада

Волинська область Володимирський район

Належний персонал належного ЦНАП: «U-LEAD з Європою» презентувала тренінгову програму для працівників ЦНАП

Дата: 02.05.2019 16:09
Кількість переглядів: 866

Належний персонал належного ЦНАП: «U-LEAD з Європою» презентувала тренінгову програму для працівників ЦНАП

25 квітня 2019 року начальник відділу «ЦНАП» Устилузької міської ради Василенко Олег взяв участь у  панельній дискусії «Персонал публічних сервісних інституцій: яким він має бути?», яка відбулася в Києві. Під час заходу експерти напряму з покращення якості надання адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» презентували тренінгову програму для працівників ЦНАП, яка складається з п'яти тематичних модулів та методологічного Посібника.

https://tsnap.ulead.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/1-1-1096x493.jpg

Навчальний курс розроблений провідними українськими експертами з адміністративних послуг та включає в себе всі ключові аспекти підготовки працівників для роботи в належних високоефективних центрах надання адміністративних послуг. 448 співробітників ЦНАП вже пройшли навчання в рамках реалізації Початкової Фази Програми і надають якісні послуги мешканцям своїх громад. Під час реалізації першого та другого раундів Фази Впровадження більше 5 тисяч працівників ЦНАП та лідерів громад пройдуть навчання за тренінговою програмою.

Як зазначив Лев Парцхаладзе, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України: «Побутова корупція – це те, з чим стикаються українці майже кожного дня. ЦНАПи в умовах децентралізації створюють нову культуру спілкування працівників з клієнтами, з місією надання дійсно якісних та комфортних послуг для людей. За останній рік українські ЦНАП надали більше 6 млн послуг, і Мінрегіон разом з Мінекономіки, Програмою U-LEAD та іншими проектами багато працюють над тим, щоб нові стандарти обслуговування клієнтів стали нормою для всіх державних сервісних інституцій».

Тренінгова програма розкриває теми ролі органів місцевого самоврядування в наданні послуг мешканцям громади; належної організації надання адміністративних послуг; порядку надання адміністративних послуг і їх якості; особливості надання окремих груп послуг, а також ділової етики та взаємодії з відвідувачами центрів надання адміністративних послуг. В рамках модулю взаємодії з клієнтами детально розглядається тема гендерної рівності та гендерно-коректних принципів роботи з клієнтами ЦНАП.

Тетяна Ковтун, заступник Державного секретаря Секретаріату Кабінету Міністрів України: «Важливо розділити функцію надання послуг і створення політики. Сервісні функції не повинні належати Міністерствам, тому делегування повноважень органам місцевого самоврядування є необхідним. Завдяки реформі держслужби зараз державні службовці і працівники ОМС відчувають себе набагато більш захищеними. Тут дуже важливі якісна професійна підготовка кадрів, зарплати, навчання м’яким навичкам, обмін досвідом. Всі ці фактори впливають на якість надання послуг громадянам».

Презентація програми відбулася в форматі панельної дискусії за участі Льва Парцхаладзе, заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Тетяни Ковтун, заступника Державного секретаря Секретаріату Кабінету Міністрів України, Ольги Калініченко, регіонального координатору напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою», Марини Білинської, віце-президента Національної академії державного управління при Президентові України, Володимира Купрія, першого заступника Голови Національного агентства України з питань державної служби.

Також в презентації взяли участь понад 30 очільників громад та керівників ЦНАП, які в рамках події пройшли практикум від експертів з адмінпослуг на тему «Інструменти підвищення людського потенціалу ЦНАП у громадах».

Сусанна Делланс, керівник напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» зазначила: «Якість надання послуг, в першу чергу, залежить від співробітників ЦНАП. Саме тому навчання персоналу та підвищення його кваліфікації є надзвичайно важливим для створення належних центрів.  Особливо, я б хотіла звернути увагу на важливість модуля щодо ділової етики, який розкриває основні стандарти комунікації з відвідувачами ЦНАП – підґрунтя для надання якісних послуг. Завдяки здобутим навичкам працівники можуть організувати комфортну робочу атмосферу як для відвідувачів, так і для колективу ЦНАП».

Завантажити Посібник та тренінгові модулі можна в бібліотеці сайту: https://tsnap.ulead.org.ua/library/

Нагадаємо, що наразі триває останній (четвертий) раунд відбору учасників Фази Впровадження для створення та модернізації ЦНАП, в якому, на відміну від попередніх раундів, можуть брати участь громади населених пунктів з кількістю мешканців до 100 000 та об’єднані громади без обмеження щодо кількості мешканців з 24 областей України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Громадська оцінка робіт, що надійшли на конкурс з визначення кращого логотипу Устилузької громади

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь