Ти ще не був у єдиному в світі Музеї Ігоря Стравінського? Є чудова нагода!!!

Дата: 27.09.2019 11:52

12 жовтня Устилуг Стравінський FEST запрошує відвідати і свято і музей!

У чотирьох залах Музею за тематично-хронологічним принципом подані матеріали, які розповідають про життя та творчий шлях геніального композитора, про його перебування в Устилузі.
Серед експонатів в Музеї представлені: альбом малюнків про Україну батька композитора – Федора Стравінського; фотографії родини Стравінських; малюнки авторства композитора; листи старшого сина композитора Федора Стравінського; рояль Becker кінця XIX століття.

А ще можна насолодитися прогулянкою вздовж посаджених Ігорем Стравінським липової та кленової алей до устя річки Луги.

Світлина від Музей-садиба Ігоря Стравінського.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)