Щодо перереєстрації громадян, які перебувають на квартирному обліку в Устилузькій міській раді

Дата: 25.10.2019 09:00

Фото без описуЩодо перереєстрації громадян, які перебувають на квартирному обліку

в Устилузькій міській раді

Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради міністрів Української РСР і Укрпрофради від 11.12.1984 №470, рішенням міської ради «Про внесення змін в рішення від  10.11.2015  № 1-2/3 Устилузької міської ради «Про припинення діяльності  сільських  рад, що увійшли до складу Устилузької об’єднаної міської територіальної громади» від  23.12.2015  № 1-5/1,    рішенням виконкому міської ради від 03.10.2019 №  «Про квартирний облік в Устилузькій міській раді» ,  виконавчий комітет міської ради здійснює перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку. Для впорядкування існуючого загального обліку громадян необхідно персонально визначити відповідність до чинного житлового законодавства перебування на квартирному обліку та наявність потреби перебування на ньому.

Для проходження перереєстрації громадянам, які перебувають на квартирному обліку, необхідно поновити документи облікової справи, а саме:

• довідку про склад сімї та реєстрацію;
  • довідки з місця роботи осіб, що зараховані на квартирний облік;

— копії паспортів повнолітніх осіб;

— акт обстеження житлових умов;

— копії інших документів, які засвідчують зміни у складі сім’ї (про одруженння, розлучення, смерть, тощо);

• громадяни, які винаймають житло, надають договір найму/піднайму завірений належним чином;

— документ, який дає право на включення до пільгової черги (оригінал та копія, завірений, належним чином);

• Інформацію щодо наявності/відсутності відомостей з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Зазначаємо, що значна частина громадян тривалий час не поновлювала документи, в облікових справах застарілі дані, відсутні копії документів, що не дає змоги впорядкувати облік громадян, які перебувають у черзі на одержання жилих приміщень з обов’язковим додержанням порядку існуючої квартирної черги.

Тому, громадяни, які протягом місяця не пройдуть перереєстрацію квартирного обліку, вважатимуться такими, що не потребують поліпшення житлових умов.

Прийом документів проводиться протягом місяця з дня опублікування оголошення в примішенні ЦНАПу,що знаходиться  за адресою: м. Устилуг, вул. Володимирська,40, щодня з 9.00 до 17.15 крім вихідних та святкових днів.