З Днем пам’яті і примирення та з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2020 11:14

20200508104327.jpg, фото

Дорогі ветерани! Шановні жителі громади!

Прийміть щирі вітання до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Уже п’ять років поспіль як Україна долучилася до європейської традиції відзначення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

8 травня, у День пам'яті та примирення, ми згадуємо історичне минуле свого народу,  героїчний подвиг тих, хто ціною  свого життя завойовував для нас мир і свободу. 9 травня, у День Перемоги, низько вклоняємося тим, хто пройшов усі фронтові стежки і сьогодні разом з нами відстоює незалежність нашої держави.

У ці дні разом з Європою та всім світом ми відзначаємо 75-у річницю Перемоги над нацизмом. Ми вшановуємо Героїв-ветеранів, які мужньо захищали рідну землю від фашистської неволі, тих хто виніс роки окупації та пекло концтаборів і піднімав з руїн й відроджував нашу Батьківщину, віддаємо дань Героям, які стали жертвами найкривавішої в історії людства війни.

Низько вклоняємося вам, дорогі ветерани, захисники рідної землі, дякуємо за патріотизм і мужність заради свободи нашої країни. Нехай мир і злагода завжди живуть у ваших серцях, а щастя і радість ніколи не залишають ваші оселі.

Міцного здоров’я вам, благополуччя, родинного тепла і довгих мирних років життя.

З повагою Устилузька міська рада!