10 травня – День матері.

Дата: 08.05.2020 10:33

10 травня – День матері.

Це тепле і приємне свято. На жаль, не всі сини сьогодні можуть привітати із ним своїх матерів. Їх покликав на фронт обов’язок захищати свою Батьківщину. Страшний фатум забрав у нас кращих із кращих, залишивши їхніх матерів на самоті із горем, яке неможливо передати словами.

Загиблі учасники АТО були добрими синами та не тільки своїх батьків, але і України.

Шановні матері загиблих військовослужбовців, дякуємо вам за подвиг і велику жертву, за справжніх синів.

Від імені Усилузької міської ради,виконавчого комітету сердечно вітаємо Вас з Днем матері! Бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих років життя, шани та вдячності від людей і Божого Благословіння.

Дорогі жінки! Милі мами!

Вітаю з одним із найбільш ніжних свят – Днем матері! Бажаю кожній жінці, всім мамам, майбутнім і справжнім– величезного щастя, здоров'я, благополуччя,  Щоб ласкаві очі світилися добротою і гордістю за своїх дітей. Щоб радість і легкість супроводжували і надихали. Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Миру і затишку вашому будинку! Спасибі вам за життя, за підтримку, за любов і повну тепла душу!

Устилузький міський голова  Віктор ПОЛІЩУК