Поліцейский автомобіль в Устилузькій громаді

Дата: 17.06.2020 09:15

Фото без опису11 червня 2020 року в рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади» офіцер Устилузької ОМТГ отримав автомобіль, який має високу прохідність, тому і в сніг, і в дощ офіцер зможе прибути на виклик та на допомогу. Завдяки цьому проєкту вдасться ще краще боротись зі злочинністю на місцях та зробити так, аби безпечно почувався кожен громадянин, навіть у найвіддаленіших куточках громади. Варто зазначити, що в кросовер має  все необхідне технічне обладнання, сейф, термопринтер для винесення постанов про адмінправопорушення, а також інструменти, які потрібні не тільки для служби, а й для допомоги людям.

Сертифікат на транспортний засіб вручили голові ОТГ, а поліцейському офіцеру передали ключі.

Для комфортної роботи поліцейського громади на території ОТГ за кошти Устилузької міської ради оснащено службовий кабінет, в який придбано меблі, ноутбук, забезпечено нагрудною камерою та автомобільним відеореєстратором. Також, за кошти  міського бюджету, для забезпечення роботи автомобіля поліцейського офіцера громади придбано паливно-мастильні матеріали.

Для фіксування правопорушень мешканцями та гостями громади на дорогах та в громадських місцях будуть встановлені відеокамери. Інформація з камер буде подаватися на сервер Поліції.