День медичного працівника

Дата: 19.06.2020 11:08

21 червня 2020 в Україні відзначають День медичного працівника.

Дорогі наші лікарі і всі медичні працівники!
Прийміть найщиріші вітання із професійним святом. Ви представляєте одну з найшляхетніших та найгуманніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. У непростий час Ви на цілодобовій сторожі людського життя. Кожен із Вас виконує надважливу функцію лікування та порятунку українців: чи то на прийомі в поліклініці, чи в операційній. Нехай же Господь за Вашу мужність пошле міцне здоров'я та силу.

Нехай довге життя обдарує Вас щасливими моментами і приємними спогадами, розумінням і вдячністю людей. Успіхів у Вашій справі і гарного настрою.
Дякуємо Вам за все, ангели-охоронці в білих халатах!