Почесне звання "Мати-героїня" присвоєно мешканці Устилузької ОТГ

Дата: 22.06.2020 12:31

Фото без описуФото без описуЗа материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей згідно Указу Президента України від 07.12.2019 № 893 почесне звання України «Мати-героїня» отримало 116 жінок-волинянок. Серед нагороджених – мешканка Устилузької міської ОТГ – Згоранець Валентина.

На превеликий жаль вона не дожила до моменту вручення високої державної нагороди. Тому, 18.06.2020 року нагорода була передана начальником відділу «Центр надання адміністративних послуг» Устилузької міської ради Василенком О.М. чоловіку померлої – Згоранцю Василю.Фото без описуУстилузька міська рада висловлює щирі співчуття  сімї Згоранця В.В. з приводу смерті дружини  та уклінно дякує за вагомий внесок у справу виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей, за батьківську самовідданість, забезпечення умов для повноцінного розвитку здорових, гармонійно розвинутих особистостей, громадян незалежної України.