День міста уже незабаром!

Дата: 02.07.2020 09:44

Шановні мешканці міста Устилуга!

Незабаром ми відзначатимемо 870-річчя міста Устилуга.

День міста – це особливе свято для кожного його мешканця. В цей день ми відчуваємо себе частинкою єдиного цілого, великої дружної родини.

У звязку з карантинними обмеженнями не відбудеться традиційного культурно-масового святкування, та заходи, які проходитимуть в онлайн-форматі, будуть не менш цікаві.

Запрошуємо жителів взяти активну участь.

1. Запрошуємо дітей м. Устилуга взяти участь у конкурсі малюнків «Моє рідне місто – Устилуг».

Учасники, свої роботи публікуйте на сторінці Фейсбук «Устилузька Громада» з хештегом #малюнок_до_дня_міста.

2. Для найкращих ґаздів пропонуємо конкурс «Краще обійстя міста».

Дбайливі і працьовиті господарі! Якщо у вас краса й порядок  біля дому, на подвір’ї, прилеглій до обійстя території – цей конкурс для вас. Діліться світлинами своїх садиб на сторінці Фейсбук «Устилузька Громада» з хештегом #моє_обійстя.

3. Конкурс «Я з Устилуга до надцятого покоління»: виготовити родинне дерево, у якому Ви і Ваші предки є корінними жителями Устилуга. Свої роботи розміщуйте на сторінці Фейсбук «Устилузька Громада» з хештегом #мій_родовід.

Роботи  приймаються з 02 липня до 12 липня 2020 року. Переможці, яких визначатимуться за кількістю «лайків», отримають призи.
Чекаємо
вашої активної участі!